Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

14. mája 2019

Brazília počas Copa America zakáže vstup do krajiny chuligánomBrazílski organizátori juhoamerického futbalového šampionátu Copa America zakážu vstup známym zahraničným chuligánom pred a počas turnaja, ktorý sa rozbehne na budúci ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Rio de Janeiro 14. mája (TASR) - Brazílski organizátori juhoamerického futbalového šampionátu Copa America zakážu vstup známym zahraničným chuligánom pred a počas turnaja, ktorý sa rozbehne na budúci mesiac. Všetkých na zozname výtržníkov, ktorých identifikujú na hraničných kontrolách pri vstupe do krajiny, s okamžitou platnosťou vrátia späť.


Podľa informácie agentúry AFP využijú bezpečnostné zložky systém rekognoskácie tváre aj priamo na štadiónoch počas zápasov. Tie sa uskutočnia v piatich mestách - v Belo Horizonte, Porto Alegre, Rio de Janeiro, Salvadore a Sao Paule.

Na Cope sa predstaví ako debutant aj úradujúci ázijský šampión Katar, Japonsko na turnaji zaznamená druhý štart. Otvárací súboj medzi Brazíliou a Bolíviou je na programe 14. júna v Sao Paulo, finále sa bude hrať 7. júla na Maracane v Rio de Janeiro.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šéf RUSADA Ganus žiada odstúpenie celého vedenia ruskej atletiky
<< predchádzajúci článok
NHL: San Jose prehralo v 2. finále Západnej konferencie so St. Louis

Brazília počas Copa America zakáže vstup do krajiny chuligánom - diskusné fórum čitateľov