Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

17. septembra 2020

Buďme dôslední pri výbere topánok. Naše nohy sa nám za to rozhodne poďakujú!Bolia vás často chodidlá, päty, prsty či spodok nôh? Potrebujete si počas dňa sadnúť a vyložiť nohy na stoličku, aby si trochu oddýchli? Máte pocit „ťažkých“ nôh alebo vám opúchajú? Možno je dôvod úplne prostý- nosíte nesprávne topánky, ktoré spôsobujú vašim nohám hotové utrpenie.Zdieľať
Buďme dôslední pri výbere topánok. Naše nohy sa nám za to rozhodne poďakujú!

 

Stavte na spoľahlivú obuv, ktorá nikdy nesklame

 

Slovné spojenie zdravotné topánky sa nám možno viacerým spája s povolaním lekárov, zdravotníkov či zdravotných sestier. Myslíme si, že je to obuv, ktorá je určená iba pre tieto profesie. Ale prívlastok zdravotný súvisí so zdravím, ktoré potrebujeme všetci.

Žijeme v hektickej, uponáhľanej dobe, keď sme od rána do večera v jednom kole a presúvame sa z miesta na miesto, aby sme stihli všetky povinnosti. A to sa nám podarí iba vďaka nohám. Presnejšie povedané vďaka zdravým nohám, ktoré nás nosia po celý život. Ak chceme, aby nám čo najdlhšie slúžili a mohli sme sa na ne spoľahnúť, musíme sa o ne dostatočne starať. Základom je správna obuv v podobe zdravotných topánok.

 

Výber je bohatý, ponuka lákavá, ale nie všetky sú tie správne

 

Potrebuje vaše dieťa alebo vy nové topánky? V dnešnej dobe to nie je žiaden problém. Dokonca, keď poznáte veľkosť nôh, môžete kúpiť topánky aj v e-shope bez zbytočného chodenia po kamenných obchodoch. A naozaj je z čoho vyberať!

Robíme však veľakrát chybu práve v tom, že sa riadime viac dizajnom ako kvalitou. A výsledok je neraz taký, že sa pýšime v škole či v práci novými topánkami, v ktorých naše chodidlá doslova trpia a kričia od bolesti.

Nebolo by preto rozumnejšie staviť na zdravotnú obuv, ktorá prinesie našim nohám všetko, čo žiadajú a potrebujú? Nebudete sa napríklad cítiť počas dňa lepšie a pohodlnejšie v zdravotných šľapkách než v obyčajných papučiach či sandáloch? Určite áno! Doprajme sami sebe čo najlepšie zdravie vďaka správne zvolenej obuvi.

Zdroj obrázka:

Look Studio / Shutterstock.com


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tohtoročnú Bielu noc zrušili pre pandémiu nového koronavírusu
<< predchádzajúci článok
Séria Životy slávnych: aká bola Mona Lisa?

Buďme dôslední pri výbere topánok. Naše nohy sa nám za to rozhodne poďakujú! - diskusné fórum čitateľov