Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

10. novembra 2005

Budúci otec vo vile?Súťažiaci Michal Držka ostal nemilo prekvapený, keď sa dozvedel šokujúcu správu.Zdieľať
  Finalista reality šou Big Brother -- súboj Michal Držka (22) prežíva v posledných dňoch jeden šok za druhým: len v nedeľu ho nedobrovoľne opustila v dome Veľkého brata erotická priateľka Denisa a už teraz mu oznámili, že bude otcom! Nie však dieťaťu Denisy Mečiarovej, ale svojej priateľky, ktorá ho čaká doma.

Veľký brat odovzdal Michalovi, ktorý je v dome už takmer dva mesiace,  v spovednici odkaz od jeho priateľky. V ňom stálo: Budeš otcom!
Nečakaná správa finalistu očividne zaskočila, keďže sympatický Myjavčan na dieťa doteraz ani nepomyslel. „Nikdy sme sa s priateľkou o tom ani len nerozprávali. Ak je to pravda, budeme to musieť vyriešiť. Možno aj interrupciou,“ pripustil Michal v rozhovore so spolufinalistkou Sandrou.
Jeho najbližší si však myslia, že ide iba o súčasť týždňa klamstiev, ktorý práve vo vile prebieha. „Je veľmi zodpovedný, aby to bola pravda,“ povedal nášmu denníku Michalov kamarát Martin.
 

„Budeš otcom,“ znel odkaz z úst jeho priateľky, ktorý mu pustil Veľký brat v spovednici. Šokovaný finalista dokonca zvažoval predčasný odchod. „Skoro som spadol zo stoličky, keď som to počul,“ zveril sa Sandre. Správa ho očividne zaskočila nepripraveného. „Dá sa ísť na interrupciu do tretieho mesiaca?“ pýtal sa svojej „priateľky“ v saune. „Nikdy sme sa o tom, či budeme mať dieťa, nerozprávali. Sme ešte mladí a ešte toho máme veľa pred sebou. Ak je to pravda, budeme to musieť vyriešiť, možno aj potratom,“ pokračoval.
Jeho mama má však na celú vec vlastný názor. „Nemyslím si, že čakajú dieťa. Podľa mňa je to iba súčasť týždňa klamstiev, ktorý práve vo vile prebieha,“ myslí si. Rovnaký názor má aj jeho kamarát Martin. „Mišo je zodpovedný a spoľahlivý. Nikdy by nepripustil, aby v čase, keď nie je ešte schopný sám sa postarať o rodinu, čakal s priateľkou dieťa,“ hovorí na margo Michalovho možného otcovstva. Ako dodal, keby to nakoniec bola aj pravda, sympatický finalista by sa určite zachoval čestne. „Je možné, že by požiadal Veľkého brata o odstúpenie, aby sa mohol postaviť veci zoči-voči,“ tvrdí Martin.
Pravdu o tom, či bude alebo nebude Michal otcom, sa dozvieme koncom týždňa, keď sa vo vile skončí týždeň klamstiev. 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tri VyVolené kamarátky: Dokedy?
<< predchádzajúci článok
DOBRÉ RADY

Budúci otec vo vile? - diskusné fórum čitateľov