Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

09. novembra 2005

Sandre prekáža, že Huďo smradíV zóne ohrozenia reality šou Big Brother sa po pondelňajšej nominácii ocitli až štyria hráči.Zdieľať
  Po hlasovaní zoči-voči sú ohrozenými súťažiacimi Richard Tkáč, Michal Držka a Sandra Sedláková z tímu modrých a Petr Húdek alias Huďo z družstva červených. Tvorcovia programu zaskočili finalistov zmenou systému pri určovaní jedného z hráčov. Po prvý raz totiž nevolili súťažiaceho z vlastných radov, ale hráča z opačného tímu. Ako naznačil moderátor relácie Vilo Rozboril, diváci, ako aj samotní súťažiaci sa na podobné „kulehy“ môžu tešiť každý pondelok. „Je možné, že ženy budú môcť nabudúce vyhadzovať iba mužov alebo naopak,“ naznačil moderátor.

Nedávno vylúčená Denisa by bola najradšej, keby z vily odišla Michaela Rajtárová. „Tá jej papula by už mala čo najskôr odísť,“ vyjadrila sa na jej adresu. „Videla som jej škodoradosť, veľmi sa tešila, keď som opúšťala vilu. Chcem, aby sa jej to vrátilo,“ pokračovala. Michaela sa tentoraz vyhla zóne ohrozenia, hoci dostala hlas od Michala aj Borisa. „Je ako pokazené CD, má ešte málo rokov, o živote toho veľa nevie,“ tvrdí o Michaele Michal. „Veľa rozpráva, vždy chce mať posledné slovo,“ pripája sa Boris.
Pinzo počas nominácie označil Sandru. „Nemáme veľa spoločné, s ostatnými ma spája šport,“ komentoval svoju voľbu. Z tímu červených si najviac hlasov vyslúžil súťažiaci Huďo.
Jánovi i Richardovi je zo všetkých hráčov najmenej sympatický.
„Nepáči sa mi, ako sa správa, príchodom Koketu sa úplne zmenil. Je vulgárny a ku všetkému prdí,“ podala si ho Sandra.

(čeri, foto tv Markíza)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nový album, nová škola
<< predchádzajúci článok
Boss Tony sa rozkrikuje

Sandre prekáža, že Huďo smradí - diskusné fórum čitateľov