Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

18. septembra 2023

Bulharská špeciálna jednotka preskúma dron s výbušninami, ktorý pristál v čiernomorskom rezorte (foto)Bulharské úrady poslali do mestečka Ťulenovo špeciálnu jednotku, aby preskúmala a deaktivovala dron s výbušninami, ktorý tam pristál. Informuje o tom spravodajský portál Sky News s odvolaním sa na bulharské ...Zdieľať
f6svvzvwwaaxxla 676x435 18.9.2023 (SITA.sk) - Bulharské úrady poslali do mestečka Ťulenovo špeciálnu jednotku, aby preskúmala a deaktivovala dron s výbušninami, ktorý tam pristál. Informuje o tom spravodajský portál Sky News s odvolaním sa na bulharské ministerstvo obrany.

Viac o téme: Vojna na UkrajineBezpilotné lietadlo našli v turistickej destinácii pri hranici s Rumunskom a cez Čierne more oproti anektovanému Krymu v nedeľu v noci. Inšpekčný tím rozhodne, ako s ním naložiť, uviedlo ministerstvo.

Svedkovia podľa webstránky Nova.bg uviedli, že dron bol 3 až 3,5 metra dlhý a mal na sebe pripevnenú nádobu s výbušninami.
Zdroj: SITA.sk - Bulharská špeciálna jednotka preskúma dron s výbušninami, ktorý pristál v čiernomorskom rezorte (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico podľa Demokratov presadzuje záujmy Ruska, zahraničné médiá ho označujú ako hrozbu či gangsterského premiéra (video)
<< predchádzajúci článok
Republika podáva trestné oznámenie na Šimečku a Jurinovú, Uhríkovi vadia nadávky „do fašistov“