Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. marca 2023

Bývalý policajný prezident Spišiak vstupuje do Progresívneho Slovenska (video)Bývalý prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak vstúpil do hnutiaZdieľať
snimka obrazovky 2023 03 29 120134 676x423 29.3.2023 (SITA.sk) - Bývalý prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak vstúpil do hnutia Progresívne Slovensko. Na tlačovej besede to oznámil šéf hnutia Michal Šimečka. Pre budúcnosť Slovenska je podľa neho kľúčové zabezpečiť poriadok, spravodlivosť a dodržiavanie práva.


„Presne na týchto témach budeme spolupracovať s pánom Spišiakom. Jeho skúsenosti, rozvaha a jasný morálny kredit sú potvrdením cesty, ktorou chceme formovať PS aj Slovensko v budúcnosti," zdôraznil Šimečka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Spišiak v tejto súvislosti povedal, že vždy chcel niečo zmeniť k lepšiemu, ako okresný riaditeľ, policajný viceprezident aj ako prezident PZ.

„Posledné roky som bol poradcom ministra vnútra, ale videl som, ako aj dobré nápady a projekty nakoniec doplatia na hádky a chaos. Odmietam sa s tým zmieriť," skonštatoval Spišiak. Slovensko má podľa neho na viac.

„Chcem, aby tu veci fungovali normálne, odborne, podľa zákona. Som presvedčený, že túto nádej môže Slovensku priniesť práve PS a presne na tom budeme spolu intenzívne pracovať," dodal bývalý policajný prezident.


Zdroj: SITA.sk - Bývalý policajný prezident Spišiak vstupuje do Progresívneho Slovenska (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Personálne zemetrasenie a nástup „blízkych“ ľudí, prvé kroky šéfa ÚVO podľa mimovládok vzbudzujú obavy
<< predchádzajúci článok
Odmena 500 eur za účasť vo voľbách Matovičovi neprešla, za bolo iba 32 poslancov