Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. septembra 2021

Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný programČeského prezidenta Miloša Zemana v stredu prepustili z Ústrednej vojenskej nemocnice (ÚVN) v Prahe. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.Zdieľať
milos zeman 676x457 22.9.2021 (Webnoviny.sk) - Českého prezidenta Miloša Zemana v stredu prepustili z Ústrednej vojenskej nemocnice (ÚVN) v Prahe. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.


Ihneď po prepustení ho pritom čaká bohatý pracovný program. Stretne sa s ministerkou financií Alenou Schillerovou, predsedom ODS Petrom Fialom a lídrom SPD Tomiom Okamurom.

Osem nocí v nemocnici


Zemana z ÚVN, kde strávil osem nocí, prepustili v stredu pred jedenástou hodinou. Pobyt v nemocnici bol pritom najdlhší za celé jeho prezidentské obdobie.

Podľa Pražského hradu tam minulý utorok nastúpil na plánovaný rekondičný pobyt a vyšetrenia neodhalili žiadny vážny problém.

Prezidenta navštívil Klaus


Zemana počas jeho pobytu v nemocnici navštívilo viacero ľudí, medzi nimi aj bývalá hlava štátu Václav Klaus.

Exprezident bol niekoľko dní v rovnakej nemocnici ako Zeman. Trpel vysokým krvným tlakom a žalúdočnými problémami. Z nemocnice ho prepustili minulý týždeň v piatok.


Zdroj: Webnoviny.sk - Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný program © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodička Fabie neprežila čelnú zrážku s nákladiakom na Pezinskej babe (foto)
<< predchádzajúci článok
Kolíková: Nastavené pravidlá majú medzery, organizovaný zločin siaha až k najvyšším zložkám štátnej moci

Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný program - diskusné fórum čitateľov