Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. decembra 2023

Českí meteorológovia očakávajú v niektorých regiónoch snehovú kalamitu, napadnúť má 30 až 40 centimetrov snehuČeský hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v piatok sprísnil výstrahu pred snehom. Výstraha platí pre Juhočeský kraj a časť kraja ...Zdieľať
gettyimages 1308971668 676x451 1.12.2023 (SITA.sk) - Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v piatok sprísnil výstrahu pred snehom. Výstraha platí pre Juhočeský kraj a časť kraja Vysočina.


"Do nedeľnej polnoci napadne na juhu Čiech a na juhozápade Vysočiny 30 až 40 centimetrov nového snehu," informoval ústav.

Meteorológovia očakávajú snehovú kalamitnú situáciu a veľké komplikácie nielen v doprave, energetike a priemysle, ale aj v zásobovaní. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.

V časti Olomouckého a Zlínskeho kraja a v celom Moravsko-sliezskom kraji tiež očakávajú až 30 centimetrov nového snehu a na horách až 40 centimetrov novej snehovej pokrývky.


Zdroj: SITA.sk - Českí meteorológovia očakávajú v niektorých regiónoch snehovú kalamitu, napadnúť má 30 až 40 centimetrov snehu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zhruba polovica Ukrajincov si počas vojny nerobí žiadne dlhodobé plány, ukázal prieskum
<< predchádzajúci článok
Organizovaný zločin vyhral voľby a anektoval štát, vyhlásil Matovič. Jeho hnutie sa obráti na Európsku komisiu