Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. februára 2024

Danko sa možno vzdá kandidatúry ešte pred prvým kolom volieb, Michelko to nevylučujePoslanec Roman Michelko (klub SNS) nevylučuje, že šéf Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredseda parlamentuZdieľať
64366fea2d4c4613613551 676x451 11.2.2024 (SITA.sk) - Poslanec Roman Michelko (klub SNS) nevylučuje, že šéf Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredseda parlamentu Andrej Danko sa vzdá kandidatúry na post prezidenta ešte pred prvým kolom volieb. Povedal to v nedeľu v diskusnej relácii televízie Markíza Na telo.


„Ja nevylučujem túto možnosť, že skrátka nepôjde do poslednej míle, ale, že v nejaký čas - týždeň, desať dní pred voľbami - sa povie, nebudeme trieštiť tieto sily (národniarske, pozn. SITA) a odporučíme iného kandidáta,“ uviedol Michelko.

Pokiaľ ide o prípadnú podporu občianskeho kandidáta Štefana Harabina, SNS s ním má podľa Michelka „pakt o neútočení“. „Uvidíme, aké budú prieskumy,“ dodal Michelko.


Zdroj: SITA.sk - Danko sa možno vzdá kandidatúry ešte pred prvým kolom volieb, Michelko to nevylučuje © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Plaváková a Števulová z PS chcú odstrániť porušovania základných práv a slobôd, ktoré sú spôsobené zákonom o pobyte cudzincov
<< predchádzajúci článok
Poslanci nemali pri schvaľovaní novely Trestného zákona všetky informácie, priznal Michelko