Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. augusta 2013

Diaľničiari uzavreli jeden pruh na diaľnici D2 v smere do BratislavyNa diaľnici D2 smerom z Českej republiky do Bratislavy diaľničiari uzavreli pomalý jazdný pruh. Doprava je presmerovaná do rýchleho pruhu a rýchlosť je obmedzená na 80 ...Zdieľať
Bratislava 1. augusta (TASR) - Na diaľnici D2 smerom z Českej republiky do Bratislavy diaľničiari uzavreli pomalý jazdný pruh. Doprava je presmerovaná do rýchleho pruhu a rýchlosť je obmedzená na 80 kilometrov za hodinu (80 km/h).


Dôvodom sú podľa hovorcu Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Marcela Jánošíka koľaje a preliačiny, ktoré sa na diaľnici vytvorili počas vysokých horúčav a jazdy nákladných áut. NDS preto pripravuje opravu cesty, ktorá prebehne od 5. do 14. augusta tohto roku.

Dopravné obmedzenia na diaľnici tak potrvajú do 14. augusta. Diaľničiari sa ospravedlňujú vodičom za znížený komfort pri využívaní diaľnice v Bratislavskom kraji. "Zároveň žiadame motoristickú verejnosť o dodržiavanie bezpečnosti cestnej premávky a rešpektovanie dopravného značenia," doplnil Jánošík.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pozor na kolapsy, ochladenie ľuďom neprinieslo úľavu
<< predchádzajúci článok
MČ Ružinov zrekonštruuje viac ciest ako plánovala, ušetrila na aukcii

Diaľničiari uzavreli jeden pruh na diaľnici D2 v smere do Bratislavy - diskusné fórum čitateľov