Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. mája 2024

Do hasičov počas zásahu na diaľnici D1 narazil kamión, na miesto smerovali aj leteckí záchranári. Potvrdili, že obeťami sú hasičiOperačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR ...Zdieľať
vrtulnik 1 676x421 27.5.2024 (SITA.sk) -
  • Nehoda na diaľnici D1 pri Hornej Strede si vyžiadala dve obete. Zranení sú aj dvaja zamestnanci štátnych inštitúcií, ktorí sa na mieste nachádzali. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR o tom informovalo na sociálnej sieti s tým, že obeťami sú hasiči. Podľa polície do nich narazilo nákladné auto.


    "Pri našom povolaní sme si museli zvyknúť aj na smutné správy. No tá dnešná nás zasiahla veľmi hlboko. O život prišli počas výkonu svojho povolania naši kolegovia zo záchranných zložiek, hasiči. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť ich rodinám, blízkym a priateľom. Odpočívajte v pokoji," uviedlo OS ZZS SR.

Hovorca Ministerstva vnútra SR Matej Neumann informoval, že na miesto tragickej dopravnej nehody smerovali aj Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD), prezident Policajného zboru Ľubomír Solák a prezident Hasičského a záchranného zboru Adrián Mifkovič.

Minister Šutaj Eštok na sociálnej sieti vyjadril sústrasť rodinám "statočných hasičov". 

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Do hasičov počas zásahu na diaľnici D1 narazil kamión, na miesto smerovali aj leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vláda podľa progresívcov pomáha proruským dezinformátorom, čím ohrozuje európsku bezpečnosť (video)
<< predchádzajúci článok
Parlamentné zhromaždenie aliancie žiada, aby Ukrajina mohla zasiahnuť Rusko zbraňami dodanými Západom