Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. decembra 2021

Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných ránVyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 68-ročnú ženu z trestného činu vraždy. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, podľa doteraz vykonaného ...Zdieľať
vrazda 676x387 6.12.2021 (Webnoviny.sk) - Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 68-ročnú ženu z trestného činu vraždy. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že obvinená žena mala vo večerných hodinách v piatok 3. decembra v rodinnom dome v obci Zázrivá (okres Dolný Kubín) viackrát bodnúť do oblasti hrudníka, krku a ramena 43-ročného muža.


„Napadnutý muž utrpel vážne, život ohrozujúce zranenia, na následky ktorých zomrel. Počas procesných úkonov bol zaistený nôž, ktorý bude podrobený expertíznemu skúmaniu. Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvinenej ženy do väzby," uviedla Kremeňová s tým, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných rán © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia výbuch bytovky v Prešove stále vyšetruje, čaká na doručenie rozsiahleho znaleckého posudku
<< predchádzajúci článok
Bielorusko obvinilo Ukrajinu z narušenia vzdušného priestoru, nad územím preletel vrtuľník armády

Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných rán - diskusné fórum čitateľov