Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. decembra 2021

Polícia výbuch bytovky v Prešove stále vyšetruje, čaká na doručenie rozsiahleho znaleckého posudkuPolicajné vyšetrovanie okolností tragického výbuchu bytového domu na Mukačevskej ulici, od ktorého v pondelok 6. decembra uplynuli dva roky, stále pokračuje. Ako informovala prešovská krajská polícia na ...Zdieľať
presov 8 676x475 6.12.2021 (Webnoviny.sk) - Policajné vyšetrovanie okolností tragického výbuchu bytového domu na Mukačevskej ulici, od ktorého v pondelok 6. decembra uplynuli dva roky, stále pokračuje. Ako informovala prešovská krajská polícia na svojej sociálnej sieti, v najbližšom čase by mal byť doručený rozsiahly znalecký posudok k príčinám vzniku výbuchu v bytovom dome.„Po jeho doručení a preštudovaní vyšetrovateľom bude možné rozhodnúť o ďalších postupoch vo vyšetrovaní,“ skonštatovala polícia. Pri tragédii zo 6. decembra 2019 zahynulo osem ľudí. Doposiaľ polícia vzniesla v súvislosti s výbuchom plynu obvinenie piatim osobám.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia výbuch bytovky v Prešove stále vyšetruje, čaká na doručenie rozsiahleho znaleckého posudku © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svěrákovci odtajnili trailer svojho najnovšieho filmu Betlehemské svetlo
<< predchádzajúci článok
Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných rán