Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

02. decembra 2010

Dušan Tittel vhodil do hry novú knihu Stanislava ŠtepkuV stredu mali návštevníci Radošinského naivného divadla okrem kabaretného programu Radošinský výber možnosť vidieť aj krst novej knihy. Po predstavení, v ...Zdieľať
dusan tittel Dušan TittelFoto: SITA/Tomáš BenedikovičBRATISLAVA 2. decembra (SITA) - V stredu mali návštevníci Radošinského naivného divadla okrem kabaretného programu Radošinský výber možnosť vidieť aj krst novej knihy. Po predstavení, v ktorom sa predstavil výber divácky najúspešnejších divadelných hier Radošincov, pozval riaditeľ a umelecký šéf divadla Stanislav Štepka na pódium generálneho riaditeľa ŠK Slovan Bratislava Dušana Tittela. Autor knihy Vhadzovanie do hry Stanislav Štepka si musel obliecť futbalový dres, ktorý mu pri tejto príležitosti trojnásobný najlepší futbalista Slovenska podaroval. Dušan Tittel potom pokrstil knihu netradičným spôsobom - vhodil ju do hry autorovi priamo na javisku.


Vhadzovanie do hry je príbeh o zlatých časoch dedinského futbalu, keď sa chlapi naháňali po ihrisku za loptou, a nie za peniazmi. Je to mystifikačný príbeh opierajúci sa o autorove chlapčenské zážitky napísaný hravo a vtipne. Text Stanislava Štepku dopĺňajú ilustrácie Svetozára Mydlu.

Agentúru SITA informovala PR manažérka vydavateľstva Ikar Mária Lešková.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tom Hanks si zahrá v kontroverznej snímke Triple Frontier
<< predchádzajúci článok
Reese Witherspoon má hviezdu na Chodníku slávy