Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2006

Dzurinda podľa premiéra nečíta žiadne dokumentyPoslanec Národnej rady SR (NR SR) Mikuláš Dzurinda podľa predsedu vlády Roberta Fica nečíta ani vlastné stranícke, ani vládne dokumenty. "Je evidentné, že si nikdy ani nečítal svoje programové ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. augusta (WEBNOVINY) - Poslanec Národnej rady SR (NR SR) Mikuláš Dzurinda podľa predsedu vlády Roberta Fica nečíta ani vlastné stranícke, ani vládne dokumenty. "Je evidentné, že si nikdy ani nečítal svoje programové vyhlásenie v roku 2002. Lebo, ak niekto príde a povie, že nový volebný program je všeobecný alebo všeobecnejší než programové vyhlásenie z roku 2002, tak je to veľmi smiešne," reagoval na expremiéra Fico.

Podľa neho je programové vyhlásenie vlády programom solidarity. "To je ten základný pojem, ktorý bol absolútne cudzí pre všetky slovenské vlády," dodal Fico. Premiér však uviedol, že rešpektuje názor strany SDKÚ-DS. "Boli by sme naivní, keby sme očakávali, že opozícia bude tlieskať novej vládnej koalície," uzavrel Fico.

SITA


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 DZURINDA: Návrat, populizmus, bezradnosť a frázy črtami programu (2. 8. 2006)nasledujúci článok >>
R. Kaliňák odovzdal hasičom nové zásahové vozidlo
<< predchádzajúci článok
Tržby Danone stúpli za polrok na 7,217 mld. eur