Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

07. mája 2006

Exvyvolený Vlado: Barbi sa určite nevzdáV príbytku pre Vyvolených je o ďalší zaľúbený párik menej. Zo sobotňajšieho Duelu sa už do vily nevrátil Vlado Budinský, ktorému ale zostala v hre priateľka Barbi.Zdieľať
Tá teraz musí bojovať za obidvoch. A on jej verí.

      "Určite sa nevzdá. Je zvyknutá bojovať. Tancuje a tam to tiež nie je jednoduché. Je to silná bojovníčka a myslím si, že to bude zvládať aj bezo mňa," povedal krátko po rozlúčke so svojou nežnou polovičkou čerstvý exvyvolený, ktorého v Dueli prekonali Čičo a Jaro.
      Keď sa v sobotu večer už vo dverách vily neobjavil, Barbi premohli slzy. Vlado jej však dal v hovorni jasné odporúčanie – aby bojovala, kryla si chrbát a zbytočne neriešila malichernosti, ktoré sa tam podľa jeho názoru väčšinou riešia a vznikajú z nich konflikty. "Povedal som jej, aby si kryla chrbát, pretože vo vile to už hustne a viem, že ju na základe viacerých neprajníckych esemesiek veľa ľudí považuje za najslabšiu. Upozornil som ju teda, aby si dávala pozor, že sa na ňu môžu niektorí ľudia zletieť ako supy," pokračoval Vlado a ako dodal, aj keď to tak možno navonok nevyzerá, Barbi sa vie o seba postarať. Ak bude mať problémy kvôli zlomenej ruke, určite jej niekto rád pomôže.
      "S obidvoma dievčatami si vychádza dobre. Nebojím sa, že by o ňu nebolo postarané," poznamenal exvyvolený finalista, ktorý sa spolu s Barbi dostal do vily medzi prvými. Ako tvrdí prežil tam fantastických 114 dní a má za sebou skúsenosť, ktorá sa nedá inak zažiť.
      "Byť vnútri vo vile je niečo úplne iné ako je pohľad z vonku. Človek je tam uzavretý 24 hodín s rôznymi povahami ľudí a nemá kam ujsť. Okrem toho je tam úplne bez informácií. Je to proste vec, ktorú som nikdy nezažil," dodal.
      Barbi s Vladom sú tretí párik, ktorého spolunažívanie vo vile prerušil súťažný Duel. Pred týždňom sa zo štúdia nevrátila Lia, ktorej zostal v hre o 12 miliónov snúbenec Dano. A aj finalista Jaro sa už niekoľko dní prebúdza ráno bez svojej lásky Lucie, ktorá v súťaži skončila pred dvoma týždňami. Posledným "oficiálnym" párikom tak zostali vo vile Peter a Naďová.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Oscarom odmenený Obchod na korze bude mať divadelnú podobu
<< predchádzajúci článok
Vysvätili prvého väzenského diakona, Jozefa Jáňu

Exvyvolený Vlado: Barbi sa určite nevzdá - diskusné fórum čitateľov