Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

01. septembra 2022

Futbalista FC Barcelona Aubameyang má po incidente so zlodejmi zranenú čeľusť



Útočníci ho udreli do tváre a prinútili otvoriť trezor, v ktorom boli šperky.



Zdieľať
Futbalista FC Barcelona Aubameyang má po incidente so zlodejmi zranenú čeľusť

Futbalista FC Barcelona Pierre-Emerick Aubameyang má zranenú čeľusť po tom, čo sa do jeho domu v pondelok vlámali zlodeji. V stredu zverejnil poďakovanie za podporu a vyjadril predpoklad, že sa čoskoro uzdraví.


Podľa Aubameyanga sa počas incidentu nikto iný nezranil. "Niektorí násilní zbabelci sa vlámali do nášho domu a vyhrážali sa mojej rodine a mojím deťom, len aby ukradli nejaké veci. Poranili mi čeľusť, ale čoskoro sa uzdravím," povedal.

Útočníci ho udreli do tváre a prinútili otvoriť trezor, v ktorom boli šperky. Mali pri sebe zbrane a železné tyče. "Je ťažké pochopiť a opísať pocit, že už nie sme vo vlastnom dobe v bezpečí. Ako rodina to prekonáme a budeme silnejší než kedykoľvek predtým," povedal reprezentant Gabonu.

V priebehu augusta išlo už o druhú lúpež, ktorej obeťou sa stal hráč FC Barcelona. Pred dvomi týždňami lupiči vytrhli novej posile Robertovi Lewandowskému hodinky, keď prichádzal do tréningového centra. Medzi obeťami boli v minulosti v Španielsku aj Casemiro, Alvaro Morata, Gerard Piqué, Samuel Umtiti, Jordi Alba i Zinedine Zidane.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Kyrgios počas zápasu US Open opäť perlil, najprv mu vadil marihuanový smrad a potom hluk z vlakov (video)
<< predchádzajúci článok
Serena Williamsová postúpila do 3. kola US Open