30. septembra 2011

Hádzanári Bratislavy prehrali vysoko s Michalovcami

Súhrn výsledkov piatkových stretnutí 7. kola extraligy v hádzanej mužov: HC winLand Michalovce - ŠKP Bratislava 31:19 ...

hadzana BRATISLAVA 30. septembra (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov piatkových stretnutí 7. kola extraligy v hádzanej mužov:

HC winLand Michalovce - ŠKP Bratislava 31:19 (12:9)
Najviac gólov: Kučer 7, Holdoš 5, Tybulevič 4 - Štepanovský 7, M. Volentics 6
Pok. hody: 2/2 - 3/2, vylúčení: 7 - 3, rozhodovali: Dvorský a Sivák, 950 divákov
V prvom polčase sa oba tímy naťahovali o vedenie a Michalovce si utvorili trojgólový náskok. V druhej polovici zápasu domáci ešte zvýraznili svoj náskok a zaslúžene zvíťazili.

1. MHK Košice - MHC Bardejov 38:35 (18:14)
Najviac gólov: P. Hruščák 10, M. Farkašovský 7/1, Fuňak 5 - Babjak 5/3, Vabno, Orlovský a Čorej po 4
Pok. hody: 2/1 - 3/3, vylúčení: 2 - 3, rozhodovali: Richvalský a Cibere (obaja SR), 250 divákov
Domáci hádzanári mali počas celého súboja prevahu, ktorú vyjadrili aj gólovo. Neustále viedli a hostia na ich skúsenejšie družstvo nestačili.

HC Štart Nové Zámky - HC SPORTA Hlohovec 26:24 (15:11)
Najviac gólov: Rábek, Kurka a Tůma po 5 - F. Zaťko 7/4, T. Szücs 6, Kasagranda 5
Pok. hody: 2/0 - 7/6, vylúčení: 7 - 9, rozhodovali: Gabriš a Macko, 1000 divákov
V prvom polčase boli lepší domáci, ale v druhom dejstve začali Hlohovčania viac bojovať. Dokonca sa po Zaťkovom góle v 52. min ujali aj vedenia, ale bolo to iba jediný raz v zápase.