Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

06. júla 2007

Harabin dal návrh na disciplinárne konanie voči trom exekútoroMinister spravodlivosti SR Štefan Harabin podal návrh na disciplinárne konanie voči trom exekútorom. Ako ďalej agentúru SITA informoval hovorca ministerstva spravodlivosti Michal Jurči, ...Zdieľať

BRATISLAVA 6. júla (WEBNOVINY) - Minister spravodlivosti SR Štefan Harabin podal návrh na disciplinárne konanie voči trom exekútorom. Ako ďalej agentúru SITA informoval hovorca ministerstva spravodlivosti Michal Jurči, exekútori sú podozriví z porušenia svojich povinností a Exekučného poriadku. V jednom prípade minister žiada pre exekútora pokutu 10-tisíc korún. V ostatných dvoch žiada najvyššiu možnú pokutu 100-tisíc korún, nakoľko ide o závažnejšie prípady. "MS SR nebude tolerovať žiadne porušenia zákonov zo strany exekútorov. Takto razantne budem postupovať v každom prípade a voči každému," vyhlásil minister Harabin.

Slovenská komora exekútorov oznámila MS SR, že prešetrí všetky staršie sťažnosti od občanov. Zamerajú sa najmä na prípady, v ktorých komora rozhodla, že k porušeniu povinností exekútorov neprišlo.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Avril Lavigne žalujú pre hit Girlfriend
<< predchádzajúci článok
Väčšinu pripomienok k poisťovniam MZ neakceptovalo

Harabin dal návrh na disciplinárne konanie voči trom exekútoro - diskusné fórum čitateľov