Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. septembra 2021

Heger: Nikdy neurobím obchod v rámci koalície na úkor spravodlivostiPremiér Eduard Heger (OĽaNO) povedal, že nie je ochotný obetovať spravodlivosť a spravodlivé riešenia za ústavnú väčšinu. Uviedol to pred ...Zdieľať
117591847_3691944640824871_3467657664705896831_n 676x440 22.9.2021 (Webnoviny.sk) - Premiér Eduard Heger (OĽaNO) povedal, že nie je ochotný obetovať spravodlivosť a spravodlivé riešenia za ústavnú väčšinu. Uviedol to pred stredajším rokovaním vlády.


„Spravodlivosť je pre mňa červená čiara. Nikdy neurobím obchod v rámci koalície na úkor spravodlivosti. Ja sa myšlienky spravodlivosti nevzdám, pretože to považujem za úplne kľúčové pre Slovensko, aby sme nastavili systém tak, aby bol spravodlivý,“ povedal premiér.

Reagoval tak na otázku o možnom konci strany Sme rodina v koalícii v dôsledku konfliktu medzi bezpečnostnými zložkami. Chce ale počkať na výsledky pracovnej skupiny, ktoré chce koaličným partnerom predstaviť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Heger: Nikdy neurobím obchod v rámci koalície na úkor spravodlivosti © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kvapka krvi môže deťom so spinálnou svalovou atrofiou zmeniť život. Vďaka včasnej diagnostike a liečbe sa môžu vyvíjať primerane
<< predchádzajúci článok
Klus víta zrušenie obmedzení pre zaočkovaných cestujúcich do USA, pomôže to posilniť biznis spoluprácu

Heger: Nikdy neurobím obchod v rámci koalície na úkor spravodlivosti - diskusné fórum čitateľov