Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. septembra 2022

Holandsko zvýši vojenskú podporu Ukrajine a podporí aj nové sankcie proti RuskuHolandsko zvýši vojenskú podporu Ukrajine, oznámil v pondelok holandský premiér Mark Rutte. Predseda holandskej vlády zároveň uviedol, že jeho krajina podporí novéZdieľať
mark rutte 676x451 26.9.2022 (Webnoviny.sk) - Holandsko zvýši vojenskú podporu Ukrajine, oznámil v pondelok holandský premiér Mark Rutte. Predseda holandskej vlády zároveň uviedol, že jeho krajina podporí nové sankcie proti Rusku.„Zintenzívňujeme našu podporu Ukrajine. Viac zbraní, viac sankcií a viac izolácie Ruska," konštatoval Rutte na mikroblogovacej sieti Twitter. Ďalšie podrobnosti však nezverejnil.


Holandský premiér sa takto vyjadril v čase, v ktorom ruský prezident Vladimir Putin prikázal čiastočnú mobilizáciu a ruský rezort obrany oznámil, že chce do vojny na Ukrajine povolať zhruba 300-tisíc záložníkov. Informuje o tom portál news.sky.com.


Zdroj: Webnoviny.sk - Holandsko zvýši vojenskú podporu Ukrajine a podporí aj nové sankcie proti Rusku © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lepieš alebo Kubovič? Neziskovka Transparency sa vyjadrila ku kandidátom na šéfa ÚVO
<< predchádzajúci článok
Lepieš alebo Kubovič? Neziskovka Transparency sa vyjadrila ku kandidátom na šéfa ÚVO