Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

20. februára 2013

Horkýže slíže chcú do nového klipu fanúšikov. Buďte v ňom tiež!Chcete sa objaviť v pripravovanom klipe jednej z najpopulárnejších domácich skupín, ktorá tento rok oslavuje 20 rokov najväčším turné vo svojej histórii?Zdieľať
Horkýže slíže Máte jedinečnú príležitosť! Kuko a spol. zo skupiny Horkýže Slíže chystajú video ku skladbe SN, TO, MI, LM, BA, do ktorého chcú dať aj fotografie svojich fanúšikov a nielen tie!
 
Text piesne z nového albumu St. Mary Huana Ganja je plný slovenských aj českých miest. V refréne sú použité skratky dvanástich slovenských okresov. Idea Slížov je jasná – ľudia sa majú odfotiť pri tabuli s názvom svojho mesta, či obce a obrázok poslať priamo skupine na adresu slizeklip@gmail.com. Najlepšie fotky si chalani vyberú a zaradia do klipu!
 
Miest je v songu spomenutých naozaj požehnane, Slíže čakajú na fotky, kde bude vidno názvy obcí a miest, kde žijú ich fanúšikovia, teda nielen spomínaných miest Spišská Nová Ves, Topoľčany, Michalovce, Liptovský Mikuláš, Bratislava, Gelnica, Žilina, Prešov, Martin, Zvolen, Ilava a Galanta. „Myslíme dokonca aj na bezdomovcov, tí sa môžu odfotiť pri hociktorej tabuli,“poznamenal Kuko.
 
Autori fotografií by mali k svojej foto uviesť aj kontakt a mesto, kde chcú prísť na koncert, pretože tí, ktorých si skupina vyberie pre svoj nový videoklip, vyhrajú dve vstupenky na ľubovoľný koncert, nové CD Horkýže Slíže a ešte niečo navyše! „Počas koncertu v danom meste zavoláme víťazov na pódium, kde sa s nami budú môcť odfotiť a aj tieto zábery plánujeme použiť v klipe, preto apelujeme, aby svoje foto posielali najneskôr týždeň pred koncertom v ich meste“ dodal Kuko.
 
Turné „Horkýže Slíže hľadajú talent! Už 20 rokov“ je za dverami, prvým koncertom odštartuje 28. februára v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Kapela v rámci šnúry trvajúcej do 27. apríla dohromady absolvuje na Slovensku 14 „kastingov“, na ktorých odohrá aj skladby z nového albumu. Na všetkých koncertoch budú Slíže sprevádzať hosťujúce skupiny Slobodná Európa a Dilemma. V mestách Detva,Topolčany, Michalovce, Sabinov sa k nim pridá aj skupina BijouTerrier, ktorá je akousi “bokovkou” lídra skupiny Kuka. Chalani si na cestu pribalia aj kameru, zábery zo zákulisia turné plánujú takisto použiť v pripravovanom videoklipe.
 
Jarná séria vystúpení bude dosiaľ najveľkolepejším turné v histórii nitrianskej kapely, ktorá navštívi aj susedné Česko a dohromady odohrá až 40 koncertov. Tie sa budú vo všetkých mestách konať v najväčších dostupných priestoroch, najmä v športových halách a zimných štadiónoch, keďže Horkýe Slíže sľubujú skvelú šou na netradičnej, veľkej scéne, akú ešte v našich podmienkach fanúšikovia nevideli. Vstupenky za 7 eur sú naďalej dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal.   
 
Prehľad slovenských koncertov Horkýže Slíže v rámci jarného turné:
28. 2. - Bratislava, Incheba Expo Aréna
1. 3. - Trenčín, Športová hala
2. 3. - Piešťany, Zimný štadión
7. 3. - Liptovský Mikuláš, Liptov Aréna
8. 3. - Poprad, Športová hala
9. 3. - Košice, Hala Cassosport
5. 4. - Martin, Športová hala
6. 4. - Dolný Kubín, Zimný štadión
12. 4. - Detva, Športová hala
13. 4. - Topoľčany, Kultúrny dom
19. 4. - Michalovce, Športová hala
20. 4. - Sabinov, Športová hala
26. 4. - Banská Bystrica, Zimný štadión
27. 4. - Nitra, Športová hala Klokočina

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horkýže Slíže zavítajú v rámci turné do 14 slovenských miest (3. 12. 2012)
 Horkýže Slíže zverejnili videoklip ku skladbe Nerob!!! (16. 11. 2012)
 Jubilejný album Horkýže Slíže vznikal v marihuanovom opare (5. 11. 2012)
 Na novom albume Horkýže slíže bude hosťovať Bolek Polívka (16. 10. 2012)
 Video: Nový videoklip Horkýže Slíže ft. BijouTerrier - Terárium (18. 7. 2012)
 O voličov sa chce údajne uchádzať aj hudobná strana (9. 12. 2011)
 Video: Horkýže Slíže predstavili nový videoklip s Evou Pavlíkovou "Mám v pi.. na lehátku" (28. 4. 2011)
 Turné Horkýže Slíže s Polemicom začalo vo vypredanom Poprade! (14. 2. 2011)
 Na spoločnom turné Horkýže Slíže a Polemic aj Chiki Liki Tu-A (9. 2. 2011)
 Polemic a Horkýže Slíže budú spievať aj Farmár hľadá ženu (3. 2. 2011)nasledujúci článok >>
Nomináciám na ceny Saturn vládne Hobit
<< predchádzajúci článok
Jennifer Lawrence si zahrá v ďalšom filme Davida O. Russella