Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

28. januára 2008

Hotel Bojnický vínny dom – raj pre romantikovRomantický hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska – v mestečku Bojnice. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry.Zdieľať
Všetky izby hotela dýchajú históriou a žijú svoj vlastný život. Každá izba nesie pečať odrody vína, podľa ktorej je pomenovaná. Charakter danej odrody sa odráža v citlivej súhre farieb, jemných detailov dekorácií a originálneho starožitného nábytku.
 
V hoteli nenájdete dve rovnaké izby. Nádherný výhľad na zámok dodáva izbám nádych nostalgie a romantiky. Okrem pohodlia pri odpočinku či práci svojim obyvateľom poskytujú aj neopakovateľný zážitok pri návrate do čias dávno minulých.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ku každej izbe patrí aj originálne zariadená kúpeľňa. Izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, pripojením na internet, minibarom, trezorom, rádiobudíkom, telefónom, jednorazovou kozmetikou, županom, papučkami a sušičom na vlasy.
 
Niečo pre gurmánov
Reštaurácia hotela ponúka špeciality tradičnej sedmohradskej aj modernej kuchyne. Samostatnou ponukou je degustačné menu, ktoré je upravené tak, aby čo najviac vyzdvihlo snúbenie sa chutí vína a jedla.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reštauráciu je možné využiť pri rôznych príležitostiach. Originalita je pre majiteľov kľúčom k úspechu. Nájdete tu patentované hroznové cestoviny, jedlá z diviny, špeciality šéfkuchára, vegetariánske pochúťky, ale aj netradičné sladké dobroty.
 
Noblesné stolovanie, ku ktorému patria takmer zabudnuté recepty exkluzívnych svetových reštaurácii, je ďalšou výsadou tejto unikátnej reštaurácie. 
 
Vo víne je pravda
Vo vinotéke hotela nájdu milovníci božského nápoja bohatý výber slovenských a zahraničných vín. Odborný personál každému odporučí vhodný druh vína na každú príležitosť.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kto obľubuje zahraničné vína, poteší sa pri pohľade na zaujímavú kolekcia vín z celého sveta. Vinotéka má vo svojej ponuke aj doplnkový sortiment pre sommeliérov a milovníkov pravých kubánskych cigár. Zážitok z vína umocňuje prekrásna štýlová degustačná miestnosť, ktorá je okrem firemných akcií a  pracovných stretnutí vhodná aj na rôzne rodinné príležitosti.
 
Osobitou súčasťou hotelových služieb je wellness centrum, ktoré ponúka na Slovensku ešte málo známu hroznovú a vínnu terapiu. Masáž s vinoterapiou využíva vzácny levický polodrahokam Zlatý onyx, ktorý upúta nielen svojou krásnou kresbou, ale aj obrovskou pozitívnou energiou. K relaxácii slúži aj sauna v kombinácii s priestrannou vírivkou so slanou vodou. Po príjemnom uvoľnení je potom dúšok skvelého vína  v elegantne zariadenej degustačnej miestnosti priamo balzamom na dušu.
 
Viac informácii nájdete na http://www.bojvin.eu/
Prípadne na tel.číslach +421465402104, +421465402917
E-mail : info@bojvin.eu

(PR) 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Za posledné tri dni dvaja mŕtvi na cestách
<< predchádzajúci článok
Izraelská vláda sa ospravedlní skupine Beatles

Hotel Bojnický vínny dom – raj pre romantikov - diskusné fórum čitateľov