Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. júna 2020

IMT Smile zverejnili videoklip ku piesni Navždy, novinka dostala prívlastok „najromantickejšia“


Tagy: IMT Smile

Slovenská skupina IMT Smile zverejnila videoklip ku skladbe Navždy. Novinku s textom Vlada Krausza nahrávali už v čase, keď sa začali uvoľňovať opatrenia pre zamedzenie šírenia ...Zdieľať
ivan tasler 676x451 3.6.2020  - Slovenská skupina IMT Smile zverejnila videoklip ku skladbe Navždy. Novinku s textom Vlada Krausza nahrávali už v čase, keď sa začali uvoľňovať opatrenia pre zamedzenie šírenia koronavírusu.


Zavreli sme sa v štúdiu v Považskej Teplej uprostred lesa, kde sme boli ďaleko od všetkých týchto udalostí, aby sme sa mohli naplno sústrediť na nahrávanie a dať skladbe potrebnú emóciu, energiu, ktorú má, aby sme sa nezaťažovali tým, čo sa deje okolo. Miloš Rojko má geniálne štúdio, čo nám ten pocit len umocnilo,“ priblížil frontman kapely Ivan Tásler. „Mnohí, čo skladbu počuli, hovoria, že je to najromantickejšia skladba IMT Smile,“ povedal spevák.

Z nahrávania skladby vzišiel aj videoklip, o réžiu a strih ktorého sa postaral gitarista IMT Smile Tomáš Slávik. „Chcel som zachytiť ten moment nahrávania, keď to všetko naraz do seba zapadlo. Skladby, atmosféra v štúdiu, ale aj to, že začalo zapadať slnko, boli sme v inom prostredí. Je pravda, že režírovať a nahrávať súčasne nie je práve jednoduché, ale teraz to všetko išlo úplne v pohode,“ vyznal sa hudobník.

Novinka bude súčasťou pripravovanej výberovky Život IMT Smile 1998-2020, ktorá zmapuje 22 rokov pôsobenia kapely.
 Zdroj: Webnoviny.sk - IMT Smile zverejnili videoklip ku piesni Navždy, novinka dostala prívlastok „najromantickejšia“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: IMT Smile
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Google stiahol aplikáciu na mazanie programov z Číny, podnecovala protičínske nálady
<< predchádzajúci článok
Získajte platenú hru či miesto v cloude zadarmo: Huawei rozdáva kredity za inštalovanie aplikácií z AppGallery

IMT Smile zverejnili videoklip ku piesni Navždy, novinka dostala prívlastok „najromantickejšia“ - diskusné fórum čitateľov