Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kariéra

19. júla 2007

ITKariera.sk určuje nové trendy online ponuky práceSpoločnosť ICT, prevádzkovateľ prvého špecializovaného online trhu práce pre oblasť IT, portálu ITKariéra na stránkach ITKariera.sk / ITKariera.cz a vydavateľ plnofarebného mesačníka ITKariéra ...Zdieľať

BRATISLAVA 19. júla (WN/PR) - Spoločnosť ICT, prevádzkovateľ prvého špecializovaného online trhu práce pre oblasť IT, portálu ITKariéra na stránkach ITKariera.sk / ITKariera.cz a vydavateľ plnofarebného mesačníka ITKariéra zaviedla a naďalej pripravuje nové služby, ktoré menia pohľad nielen na online trh práce. Informatici a zamestnávatelia tak majú k dispozícii presne cielený nástroj.

Návštevníkom stránky a rovnako aj čitateľom magazínu prináša projekt ITKariéra viac než len klasickú inzerciu ponúk práce. Informatici, ale i ďalší záujemcovia o prácu v IT / ICT oblasti, majú možnosť okrem prezerania a reakcie na klasické inzeráty pracovných ponúk, bližšie spoznať svojho budúceho zamestnávateľa či už prostredníctvom publikovaných profilov, rozhovorov, odborných článkov, kde postupne predstavujeme život v danej spoločnosti, možnosti kariérneho rastu, jej pôsobenie a smerovanie na trhu IT a mnohé ďalšie zaujímavosti, ale i formou diskusie, fór, správ, kurzov, stáží a poradenstva z danej oblasti. Ďalšie služby podporujúce vzájomnú interakciu medzi uchádzačom o prácu a zamestnávateľom / personálnou agentúrou, priebežne pripravujeme a zavádzame do praxe.

Služby portálu ITKariéra pravidelne využíva viac ako 200 registrovaných (nie prevzatých) spoločností a denne viac ako 1000 informatikov, čo svedčí o tom, že služba je žiadaná. Počet čitateľov časopisu ITKariéra sa ráta v tisícoch, čo taktiež potvrdzuje, že informatici a spoločnosti majú záujem nielen o online, ale aj o printové médium založené na filozofii úspešného online projektu.

Pred viac ako rokom bola komerčne spustená internetová stránka www.itkariera.sk a www.itkariera.cz, ktorá výrazne ovplyvnila internetový trh práce na Slovensku a v Čechách. Do vzniku projektu ITKariéra neexistovala špecializácia na internetovom trhu práce na Slovensku a v Čechách, informatici a spoločnosti tak mali možnosť výberu len zo všeobecných portálov. Vďaka neustálemu vývoju nových služieb, inováciám a zavedením nových trendov, ITKariéra mení pohľad na online nábor zamestnancov a v neposlednom rade je zdrojom inšpirácie pre ostatné príbuzné stránky nielen na Slovensku. Inzerované pracovné ponuky sa publikujú online na viac ako 20 partnerských portáloch z radu IT komunít i všeobecných, na Slovensku, v Čechách, v Poľsku a v Maďarsku, vybrané ponuky TOP zamestnávateľov sú zverejnené aj v printovom médiu. Z množstva zavedených inovácií, služieb a trendov na online i printovom trhu práce patrí práve projektu ITKariéra prvenstvo. Projekt ITKariéra je právom lídrom v inováciách na internetovom trhu práce.

Narastajúcou návštevnosťou a počtom stálych používateľov v súčasnosti patrí ITKariéra medzi najpoužívanejšie internetové stránky z oblasti ponuky práce na Slovensku a v Čechách, a to i napriek svojmu handicapu (špecializácii) voči všeobecným stránkam. Inzerujúce spoločnosti, ale aj informatici, získali tak vďaka špecializácii presne cielený nástroj pre napĺňanie svojich požiadaviek.

 

ICT


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cez víkend na Pezinskej Babe opäť ME PAV
<< predchádzajúci článok
V stredoeurópskom prieskume správania sa vodičov najlepšie obstáli Česi pred Slovákmi a Maďarmi