Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. decembra 2006

Iveta Radičová si želá Vianoce bez sĺzPoslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky za SDKÚ-DS Iveta Radičová nechá na Vianoce všetkých svojich blízkych vždy vyhladovať. Ako sama vraví, nikomu nedá najesť, čím predchádza tomu, ...Zdieľať

BRATISLAVA 22. decembra (WEBNOVINY) - Poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky za SDKÚ-DS Iveta Radičová nechá na Vianoce všetkých svojich blízkych vždy vyhladovať. Ako sama vraví, nikomu nedá najesť, čím predchádza tomu, aby niekto neohrdol slávnostnú večeru, ak by sa jej nevydarila. Dodala však, že sa vždy snaží a preto by sa nič také nemalo stať.

Každý rok dodržiava pôst a už druhý rok doobeda chodieva aj na cintorín, zapáliť sviečku zosnulému manželovi, satirikovi Stanovi Radičovi. Po návrate z cintorína začína zdobiť vianočný stromček a pripravovať všetky dobroty. "Celý dom svieti a vonia a k tomu hrá hudba, čo spolu vytvára príjemnú atmosféru, ktorá má byť súčasťou Vianoc. Najroztomilejší sú moji chlpatí členovia domácnosti , teda pes a mačky. Pes si zvykol, že vždy na Vianoce dostáva inú stravu ako tradične. Aj preto zvyknem zdobiť stromček až poobede, lebo v momente, keď ho vidí, ľahne si podeň a už sa odtiaľ nepohne," povedala Radičová pre agentúru SITA a dodala, že jej psík potom čaká na vianočný darček ako prvý.

Radičovej najväčším vianočným želaním je, aby boli Vianoce opäť raz bez sĺz. Do roku 2007 si želá, aby ľudia našli v sebe silu tešiť sa z úplných drobností a "aby sme všetci mali viac dôvodov na úsmev ako na slzy".

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proti Sonii Gándhiovej sa údajne chystá atentát
<< predchádzajúci článok
Nenaháňame kapra po kúpeľni, hovorí I. Gašparovič

Iveta Radičová si želá Vianoce bez sĺz - diskusné fórum čitateľov

Aj psíčkovia majú Vianoce22.12. 15:26:12