Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral Karel Gott v RužomberkuŠportová hala Koniareň v Ružomberku sa koncom minulého roka premenila na okúzľujúce miesto s atmosférou zimnej rozprávky. Najväčšia hviezda česko-slovenskej populárnej hudby Karel Gott prijal vtedy ...Zdieľať
new project 6 676x444 12.10.2019 (Webnoviny.sk) - Športová hala Koniareň v Ružomberku sa koncom minulého roka premenila na okúzľujúce miesto s atmosférou zimnej rozprávky. Najväčšia hviezda česko-slovenskej populárnej hudby Karel Gott prijal vtedy pozvanie svojho priateľa Milana Fiľa a pre Ružomberčanov zaspieval dvanásť známych skladieb. Noční král, Zvonky štěstí či Být stále mlád si spoločne s maestrom Gottom spievalo počas dvoch koncertov viac ako sedem tisíc ľudí.


Správa o úmrtí Karla Gotta podnikateľa a filantropa Milana Fiľa mimoriadne zasiahla. "Maestro Gott bol úžasný človek, mimoriadny priateľ a geniálny umelec minimálne európskeho významu. Vždy som k nemu choval úctu a vrelý vzťah. Bol nesmierne pokorný a pracovitý. Obdivoval som ho, bude tu veľmi chýbať,” povedal zarmútený podnikateľ po skončení pohrebu v Chráme svätého Víta na Pražskom hrade. Na pohrebe sa zúčastnil na pozvanie najbližšej rodiny Karla Gotta spolu s ďalšími osobnosťami kultúrneho, spoločenského a politického života.

Inzercia


Zdroj: Webnoviny.sk - Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral Karel Gott v Ružomberku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ekologickí aktivisti zablokovali premávku v Prahe,prilepili sa k ceste
<< predchádzajúci článok
Tisícky ľudí demonštrovali v Barcelone proti nezávislosti

Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral Karel Gott v Ružomberku - diskusné fórum čitateľov