Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre detiJTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre detiZdieľať
JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti Foto: JTRE
Bratislava 8. augusta (OTS) - Priniesol Bratislavčanom aj na ľavom brehu Dunaja zaujímavý rekreačný priestor v podobe novej mestskej pláže. Dlhodobo nevyužívané pozemky medzi Starým mostom a parkoviskom Osobného prístavu sa zmenili na unikátnu zónu, ktorú si obyvatelia hlavného mesta i turisti rýchlo obľúbili. Developerská spoločnosť JTRE, ktorá je partnerom pláže Staré Mesto, sa rozhodla tento rok priniesť na pláž viac aktivít pre rodiny s deťmi. Rodičia a ich ratolesti sa môžu každú augustovú sobotu o 10:30 tešiť na zaujímavý program.

JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti Foto: JTRE

Na pláž Staré Mesto zavíta už túto sobotu Šašo Ľuboš. Ďalšie víkendové dopoludnia zabavia deti obľúbená Disco Jarka a Kúzelník Talostan s jeho balónovou šou. Vstup na detské podujatia je voľný. Po programe sa môžu deti tešiť na novú trampolínu alebo hry v piesku.
JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti Foto: JTRE

Rieka Dunaj a jej nábrežie sú veľkou devízou nášho hlavného mesta. Jej potenciál Bratislava stále málo využíva. Chceme vytvárať podmienky, aby mohli Bratislavčania žiť viac v spojení so svojou riekou. Mestská pláž je výbornou príležitosťou ako znovu nájsť toto spojenie, a preto sme sa rozhodli podporovať tento výborný projekt pri Dunaji,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.
JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti Foto: JTRE

Pláž Staré Mesto tvorí reštaurácia, oddychová časť s ležadlami, ihrisko pre deti a informačný point Eurovea City pre verejnosť, kde sa záujemcovia dozvedia viac o štvrti, ktorá vzniká v bezprostrednom spojení s riekou Dunaj. V súvislosti s koncepciou rozvoja nábrežia Pavel Pelikán dodáva: „Pevne verím, že Eurovea 2 už v roku 2022 prinesie rozšírenie nábrežia v štýle ako si ho Bratislavčania a všetci návštevníci mimoriadne obľúbili.

Pláž Staré mesto je otvorená denne od pondelka do nedele, a to od 10:00 – 21:00 hod.

Program pre deti Pláž Staré mesto powered by JTRE:
10.8. o 10:30 - Šašo Ľuboš
17.8. o 10:30 - Disco Jarka - tanečná hodina
24.8. o 10:30 - Kúzelník Talostan a balónová show
7.9. o 10:30 - Disco Jarka – tanečná hodina

JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti Foto: JTREZdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
E. Tomáš: Smer-SD nepodporí verejnú voľbu kandidátov na sudcov ÚS
<< predchádzajúci článok
Obchodníci sú za eliminovanie jedno- a dvojcentových mincí v obehu

JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti - diskusné fórum čitateľov