Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

27. októbra 2011

Juggling day 1 a Orient Express tancovačka v BatelieriPosledná októbrová sobota v Batelieri, v priestore pre alternatívnu kultúru na Továrenskej ulici sa bude niesť v znamení žonglovania, temperamentných balkánskych rytmov, elektro swingu a worlmusic.Zdieľať
V sobotu 29.10. o 16.00 sa v novej časti Batelieru spustí žonglérska smršť s názvom Juggling day 1, ktorá bude pravidelnou súčasťou mesačného programu.  Workshopy pod vedením žonglérskeho zoskupenia UTZ – Let Them Fly sú určené pre začiatočníkov ale aj pokročilých žonglérov, dospelých aj deti. Návštevníci si budú môcť vyskúšať široké spektrum “žonglovátok“ - hula hoopy, palice, poi, žonglérske loptičky .
Okrem voľného žonglovania a workshopov vás čaká príjemné posedenie v novej kaviarni Batelieru , premietanie inšpirujúcich žonglérskych videí a obchod so žonglérskym náradím. 
Po 21 hodine sa žonglovať  a tancovať bude na parkete pod hudobnou taktovkou pražského DJ Medisa, ktorý   po siedmych rokoch pôsobenia na českej dnb scéne a koketovaním s hip-hopom, reggae, dubom a dubstepom presedlal na elektroswing a world music.
Už tradične akciu podporia aj slovenskí rezidenční DJs Orient Expressu; Bordello a Lenin Krevic.

viac info: www.batelier.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Divokej Bill: Slovenka na nich kričala „Toto nie je punk“
<< predchádzajúci článok
Heriban krstil čokoládovými bonbónmi