Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. septembra 2020

K strane Hlas-SD sa už nepridá žiaden poslanec parlamentu, vyhlásil PellegriniK mimoparlamentnej strane Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) sa už nepridá žiaden poslanec Národnej rady SR. V diskusnej relácii Na ...Zdieľať
img_6525 676x451 27.9.2020 (Webnoviny.sk) - K mimoparlamentnej strane Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) sa už nepridá žiaden poslanec Národnej rady SR. V diskusnej relácii Na telo s Michalom Kovačičom televízie Markíza to povedal Peter Pellegrini. Túto možnosť pritom ešte pred niekoľkými dňami nevylučoval. „V súčasnosti však z toho zišlo," dodal.


Líder strany Hlas-SD tiež uviedol, že sa v stredu 30. septembra vzdá funkcie podpredsedu Národnej rady SR.  Jedno miesto podpredsedov parlamentu patrí na základe dohody opozičnej strane Smer - sociálna demokracia (Smer-SD), ktorej už Pelllegrini nie je členom. Vo funkcii by ho mal nahradiť podpredseda Smeru-SD Juraj Blanár.Zdroj: Webnoviny.sk - K strane Hlas-SD sa už nepridá žiaden poslanec parlamentu, vyhlásil Pellegrini © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Matovičovi neveria dve tretiny Slovákov, Kollár si pohoršil o 11 percent a najdôveryhodnejšia je Čaputová
<< predchádzajúci článok
Každá z koaličných strán môže na generálneho prokurátora navrhnúť vlastného kandidáta

K strane Hlas-SD sa už nepridá žiaden poslanec parlamentu, vyhlásil Pellegrini - diskusné fórum čitateľov