Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

20. novembra 2023

Kamenický nahradí svojho predchodcu aj v medzinárodných inštitúciáchVýmena na poste ministra financií po voľbách povedie k ďalšej rošáde v zastúpení Slovenska v medzinárodných finančných inštitúciách. Exministra financií úradníckej vládyZdieľať
kamenicky 676x451 20.11.2023 (SITA.sk) - Výmena na poste ministra financií po voľbách povedie k ďalšej rošáde v zastúpení Slovenska v medzinárodných finančných inštitúciách.


Exministra financií úradníckej vlády Michala Horvátha nahradí pri zastupovaní v medzinárodných inštitúciách nový minister financií Ladislav Kamenický. Návrh na zmeny v pondelok schválil vládny kabinet.

Ladislav Kamenický tak bude po novom zastupovať Slovensko v rade guvernérov Európskej banky pre obnovu a rozvoj, Európskej investičnej banky a Svetovej banky. Guvernérkou Európskeho mechanizmu pre stabilitu bola Eva Gonçalves. Nahradí ju nová štátna tajomníčka rezortu financií Daniela Klučková.Zdroj: SITA.sk - Kamenický nahradí svojho predchodcu aj v medzinárodných inštitúciách © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kontroly na hranici s Maďarskom priniesli želaný efekt a záchyty nelegálnych migrantov, potrvajú takmer do konca roka
<< predchádzajúci článok
Sting – Svetové turné 2024 pokračuje aj na Slovensku – 1. jún 2024 v Bratislave