Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

23. februára 2024

Kanada uvalila na Rusko nové sankcie, oznámila ministerka zahraničia JolyováKanada uvalila nové sankcie proti Rusku, ktoré sa týkajú desiatich osôb a 153 spoločností. Nové sankcie budú cielené na tých, ktorí dodávajú Rusku vojenské vybavenie, ponúkajú služby, ako je ...Zdieľať
russia_ukraine_war_60906 676x451 23.2.2024 (SITA.sk) - Kanada uvalila nové sankcie proti Rusku, ktoré sa týkajú desiatich osôb a 153 spoločností.


Nové sankcie budú cielené na tých, ktorí dodávajú Rusku vojenské vybavenie, ponúkajú služby, ako je poistenie ruských vojakov, a inak pomáhajú podporovať financie a logistiku Ruska.

Viac o téme: Vojna na UkrajineOttawa to oznámila v piatok v predvečer druhého výročia začiatku ruskej invázie na Ukrajinu. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent.

„ Kým nebude úplne obnovená suverenita a teritoriálna celistvosť Ukrajiny, budeme naďalej používať opatrenia proti ruskej vláde, ktoré narúšajú jej schopnosť viesť nezákonnú vojnu, kým nebude úplne obnovená suverenita a teritoriálna celistvosť Ukrajiny,“ konštatovala kanadská ministerka zahraničných vecí Mélanie Jolyová.


Zdroj: SITA.sk - Kanada uvalila na Rusko nové sankcie, oznámila ministerka zahraničia Jolyová © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gripeny za členstvo v NATO? Orbán a Kristersson uzavreli obrannú dohodu medzi Maďarskom a Švédskom
<< predchádzajúci článok
Nálada nemeckých podnikateľov sa vo februári mierne zlepšila, ale v priemyselnom sektore klesla