Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. septembra 2019

Katy Perry zverejnila videoklip k piesni Small Talk, v ktorom si zahral aj jej pudlík Nugget


Tagy: videoklip

Americká speváčka Katy Perry zverejnila videoklip ku skladbe Small Talk. Novinka vznikla v réžii Tanu Muino a okrem 34-ročnej interpretky si v nej zahral aj jej pudlík Nugget. Hoci je pieseň o rozpačitosti po ...Zdieľať
katy perry 1.9.2019 (Webnoviny.sk) - Americká speváčka Katy Perry zverejnila videoklip ku skladbe Small Talk. Novinka vznikla v réžii Tanu Muino a okrem 34-ročnej interpretky si v nej zahral aj jej pudlík Nugget. Hoci je pieseň o rozpačitosti po rozchode, klip končí na veselšiu nôtu.


Speváčka v ňom ide na stretnutie majiteľov psov, ktorí sa nápadne podobajú na svojich štvornohých miláčikov.Tam sa spozná so sympatickým mužom, s ktorým začne randiť.Nugget sa sprvu cíti osamelo, ale keď sa speváčkin priateľ k nej nasťahuje aj so svojím psom, je z nich šťastná rodinka.

Small Talk je druhou sólovou nahrávkou Perry od roku 2017. V máji tiež spolu s videoklipom zverejnila singel Never Really Over. V apríli zase hosťovala na skladbe 365 dídžeja Zedda.

Katy Perry


... vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala albumom Katy Hudson (2001), no známou sa stala až vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008).

Nasledovali albumy Teenage Dream (2010), Prism (2013) a Witness (2017). Je tiež príležitostná herečka. Prepožičala napríklad hlas Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013).

Predstavila sa aj v dokumentoch Katy Perry: Kúsok zo mňa (2012), KatyPerry: The Prismatic World Tour (2015) či v komédii Zoolander No. 2 (2016) a v roku 2010 vo vianočnej epizóde Simpsonovcov (1989).


Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Katy Perry zverejnila videoklip k piesni Small Talk, v ktorom si zahral aj jej pudlík Nugget © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: videoklip
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lodenica privítala tretí deň hviezdy českej scény aj legendu T. Rex
<< predchádzajúci článok
Šestica výrobcov získala ocenenie Majster ľudovej umeleckej výroby

Katy Perry zverejnila videoklip k piesni Small Talk, v ktorom si zahral aj jej pudlík Nugget - diskusné fórum čitateľov