18. októbra 2010

KHL: Cibák, Podhradský a Baranka skórovali

V pondelkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy strelili góly traja slovenskí hráči. V Čerepovci sa z víťazstva 4:3 nad CSKA Moskva tešil brankár Rastislav Staňa a ...

MOSKVA 18. októbra (WEBNOVINY) - V pondelkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy strelili góly traja slovenskí hráči. V Čerepovci sa z víťazstva 4:3 nad CSKA Moskva tešil brankár Rastislav Staňa a tiež útočník Martin Cibák, ktorý v 56. min dosiahol víťazný gól domácich. Súboj Petrohradu s Dinamom Minsk dostal v 58. min do predĺženia gólom na 2:2 obranca hostí Peter Podhradský, ktorému prihrával útočník Jozef Stümpel. V predĺžení potom o víťazstve bieloruského Dinama rozhodol Sergej Varlamov. V súboji Spartaka Moskva s Dinamom Riga sa zaskvelo slovenské duo Ivan Baranka a Štefan Ružička, ktorí si v drese domácich pripísali po dva body. Napriek Barankovmu gólu a dvom asistenciám Ružičku si hostia pod vedením trénera Júliusa Šuplera odniesli z Moskvy všetky body po víťazstve 3:2.

Pondelok - KHL - výsledkový sumár:

Nižnij Novgorod - Ufa 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Čerepovec - CSKA Moskva 4:3 (2:0, 0:3, 2:0) - Martin Cibák 1+1, Rastislav Staňa (obaja Čerepovec) odchytal celý zápas
Jaroslavľ - Magnitogorsk 4:5 po sam. nájazdoch (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
Petrohrad - Dinamo Minsk 2:3 po predĺž. (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1) - Peter Podhradský 1+0, Jozef Stümpel (obaja Minsk) 0+1
Mytišči - Čeľabinsk 2:1 po predĺž. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Spartak Moskva - Dinamo Riga 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) - Ivan Baranka 1+1, Štefan Ružička (obaja Spartak) 0+2