18. októbra 2010

Lacko prehral v 1. kole v Orléanse s Dimitrovom

Slovenský tenista Lukáš Lacko ako tretí nasadený podľahol v pondelkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Open d´Orléans vo francúzskom ...

lukas lacko Lukáš Lacko

ORLÉANS 18. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský tenista Lukáš Lacko ako tretí nasadený podľahol v pondelkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Open d´Orléans vo francúzskom Orléanse (dotácia 106 500 eur, tvrdý povrch Greenset v hale) Bulharovi Grigorovi Dimitrovovi za 82 minút 5:7, 3:6. Lacko (79. v rebríčku ATP) viedol v prvom sete 4:3 s brejkom, ale napokon podľahol 19-ročnému talentovanému Bulharovi (131.), ktorý sa hrdí okrem iného dvoma juniorskými grandslamovými titulmi (Wimbledon a US Open 2008). Dimitrov strelil 8 es a využil 3 zo 16 brejkových možností. V Orléanse sa v súboji 1. kola predstaví aj Karol Beck. Čerstvý držiteľ challengerovej trofeje z uzbeckého Taškentu Beck si na úvod zmeria sily s domácim Nicolasom Mahutom.