08. apríla 2009

Košice - Skalica po I. tretine nerozhodne

Po prvej tretine štvrtého finále hokejovej Slovnaft extraligy medzi HC Košice a HK 36 Skalica je stav nerozhodný 1:1. Skalica sa v Steel Aréne dostala do vedenia zásluhou Pálffyho individuálnej akcie už v ...

KOŠICE 8. apríla (WEBNOVINY) - Po prvej tretine štvrtého finále hokejovej Slovnaft extraligy medzi HC Košice a HK 36 Skalica je stav nerozhodný 1:1. Skalica sa v Steel Aréne dostala do vedenia zásluhou Pálffyho individuálnej akcie už v dvanástej sekunde, v 18. min potom vyrovnal Húževka. Košice majú v domácom prostredí majstrovský mečbal, od titulu ich delí iba jedno víťazstvo.

HC Košice - HK 36 Skalica 1:1 po I. tretine /stav série 3:1/

Góly: 18. Húževka (Kmiť, M., Šterbák) - 1. Pálffy, rozhodujú: Baluška, P. Grečko - Gajan, M. Novák

Košice: Lipovský - M. Šterbák, J. Tabaček, T. Slovák, Špelda, Kledrowetz, M. Grman - J. Kopecký, Juraj Faith, P. Bartoš - Rudolf Huna, S. Gron, Jenčík - Michel Miklík, Húževka, Kmiť - Šimurda, Juraj Sýkora, Ščurko

Skalica: Rybár - Gründling, Hranáč, Škápik, Ďurák, Škadra, Jendek, Beňa, Gula - Pálffy, J. Mikúš, R. Hartmann - R. Školiak, Zálešák, D. Pašek - T. Višňovský, Kocák, Šátek - Kutálek, F. Novák, Malík