23. novembra 2019

La Liga: FC Barcelona triumfovala nad Leganes

Hráč Barcelony Luis Suarez (vpravo) dáva gól počas zápasu 14. kola španielskej La ligy CD Leganes - FC Barcelona 23. novembra 2019 v Madride. Foto: TASR/AP
Madrid 23. novembra (TASR) - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom zápase 14. kola španielskej La Ligy na pôde posledného tímu tabuľky Leganes 2:1, keď otočili jednogólové manko z prvého polčasu. O vyrovnanie sa postaral v 53. minúte Luis Suarez a výhru Kataláncov zariadil v 79. minúte Arturo Vidal.

Tretie Atletico Madrid remizovalo na ihrisku šiestej Granady 1:1 a z posledných piatich duelov vyhralo len dva, v ďalších troch bralo len po bode.