Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

31. júla 2021

Letná olympiáda v Tokiu (atletika): Ján Volko skončil v rozbehoch na 100 m až na 46. miesteSlovenský reprezentant v atletike Ján Volko sa na olympijských hrách v Tokiu neprebojoval do semifinále šprintu na 100 m. V sobotňajšom siedmom rozbehu ...Zdieľať
britain_athletics_worlds_98689 1a905f9dfb9b4df8af97edb23f5945f3 676x497 31.7.2021 (Webnoviny.sk) - Slovenský reprezentant v atletike Ján Volko sa na olympijských hrách v Tokiu neprebojoval do semifinále šprintu na 100 m. V sobotňajšom siedmom rozbehu ho v cieli klasifikovali na 7. mieste s časom 10,40 s. Za austrálskym víťazom rozbehu Rohanom Browningom zaostal o 39 stotín sekundy.


Online prenos (minúta po minúte)


„Sám neviem, ako to zhodnotiť a čo sa vlastne stalo. Asi to nebol môj deň. Pri rozcvičke aj celý týždeň pred štartom som sa cítil dobre. Neviem, čo sa stalo, ale už je to také, aké je, a nič s tým nespravíme,“ uviedol Volko v prvej reakcii pre RTVS.

Dvadsaťštyriročný Bratislavčan priznal, že to z jeho strany bolo „slabé“, čo podčiarkuje aj konečné 46. miesto v rozbehoch.

„V podstate som veľmi nerátal s postupom do semifinále. Jediné, čo som chcel, bolo sezónne maximum. Nepodarilo sa mi to, ten beh nebol dobrý. Musíme si s trénerkou sadnúť, aby sme prebrali, čo som robil zle,“ skonštatoval Volko, ktorý sa v Tokiu po „stovke“ ešte predstaví aj v behu na 200 m.


Zdroj: Webnoviny.sk - Letná olympiáda v Tokiu (atletika): Ján Volko skončil v rozbehoch na 100 m až na 46. mieste © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dončič si so spoluhráčmi usporiadal v Tokiu búrlivú párty, usvedčila ich fotografia na sociálnej sieti
<< predchádzajúci článok
Djokovič odchádza z Tokia bez jedinej medaily, boj o mix vzdal. Jeho hnev si odniesla raketa (video)

Letná olympiáda v Tokiu (atletika): Ján Volko skončil v rozbehoch na 100 m až na 46. mieste - diskusné fórum čitateľov