Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Lev - ročný horoskop na rok 2015Lev - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015  - Lev (23.7.-22.8.)


práca

Veci okolo práce budú ubiehať v malých ustálených krokoch, ale neúprosne. Svoju odvahu hovoriť vždy svoj jasný názor radšej utlmte, tu platí mene viac. Dalo by sa dokonca dosiahnuť vedúce pozície, musíte ale spolupracovať so všetkými. Významné výsledky dosahujú podnikatelia so svojimi činnosťami, to sa prejaví už v marci. Pre zamestnancov je dosť možností sa rozvíjať popri zamestnaní, učiť sa jazyky, zvyšovať si kvalifikáciu, študovať. Máte pred sebou voľné pole vlastného rozvoja, pretože až sa prihlási šanca, nech ste pripravení.

 
vzťahy

Mali by ste byť opatrní, ako nakladáte so svojimi vzťahmi a to jednak so svojimi partnermi alebo milencami. Začiatkom roka bude ťažšie si udržať pokoj a odhodlanie riešiť si svoje problémy s rozvahou. Od marca nastáva dlho očakávaná harmónia, ktorá potrvá prakticky do konca roka. To, že máte vo svojej milej alebo milom poklad môžete teraz dokázať aj hmotne a obdarovať ho niečím hodnotným. Ste naozaj spriaznené duše, ktoré sa vedia preniesť aj cez prekážky a užiť si nádherný priebeh vzťahu.

 
peniaze

Ambície a odhodlanie sú kľúčom k pokroku vo vašich financiách, v máji a júni môžete zrealizovať plánovanú investíciu, ktorá predpokladá lukratívne zisk. Ťažkosti sa môžu objaviť v júli, kedy môže dochádzať k oneskoreniam platieb. Jeseň má pripravený pre všetky levy finančné bonusy, ktoré sa už dlho vliekli a pripraví milé prekvapenie.

 
zdravie

V priebehu roka by mohlo dôjsť k niekoľkým menším neduhom nervového systému alebo krvného obehu. Dostavená únava a slabosť sa dá zahnať pravidelným cvičením, ktorým nič nepokazíte. Jóga môže zase posilniť vaše telo a myseľ. Kto rád drží štíhlu líniu, nech si ju stráži v letných mesiacoch, kedy je riziko zvyšovania objemu. Do konca roka sa zaujímajte o kultúrne dianie, čítajte a nezanevrite na optimistického ducha.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Panna - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Rak - ročný horoskop na rok 2015

Lev - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov