Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

06. júna 2011

Lukáš Adamec si myslel, že Leoš Mareš si z neho strieľaVíťaz Česko Slovenskej SuperStar Lukáš Adamec bol po vyhlásení výsledkov presvedčený o tom, že ...Zdieľať
lukas adamec Víťaz Česko Slovenskej SuperStar Lukáš Adamec počas oznámenia výsledkov.Foto: NATAL/superstar.tvBRATISLAVA 6. júna  - Víťaz Česko Slovenskej SuperStar Lukáš Adamec bol po vyhlásení výsledkov presvedčený o tom, že moderátor Leoš Mareš si z neho strieľa. "Túto fintu už na nás použil dvakrát. Znova som si myslel, že je to nejaký klam, že na nás niečo ušil, aby z toho bola šou. Neveril som tomu a neverím tomu ani teraz," povedal pol hodinu po skončení priameho prenosu pre iDNES.cz.


"Potrebujem sa ráno zobudiť, aby mi bez kamier všetko došlo. Myslím si, že sa z toho budem dostávať ďalšie dva dni. Je to proste niečo, čo keď si človek uvedomí, tak ho to položí," dodal. "Trošku ma mrzí, že to nevyhrala Gábina, ale to hovorím preto, že sme kamaráti. Je to taká kamarátska ľútosť," prezradil 24-ročný rodák z Košíc.

Vo víťazstvo Lukáša Adamca verila aj jeho súperka vo finále Gabriela Gunčíková či speváčka a porotkyňa Helena Zeťová. "Vo mne je pocit šťastia a som veľmi rada, že to Luky vyhral. Hovorila som to, neveril mi to. Peniaze si lepšie užije, aj ten titul. Má kapelu, vie, čo robiť. Nikdy by som nečakala, že budem druhá, to je pre mňa veľký úspech," uviedla.

"Lukáš je už dospelý človek, zatiaľ čo u mladej dievčiny by to bol problém. Možno je dobre, že to tak dopadlo, pretože Lukáš si pôjde svojou cestou a nenechá si kecať do toho, čo má spievať. Gábinu som vo finále povedala len z toho dôvodu, že jej to sedelo viac. Ale Lukáš bol môj favorit od začiatku," prezradila Zeťová.


Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec - GreaseLukáš Adamec - Nepriznaná


Gabriela Gunčíková - Livin On a Prayer
 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dni starej hudby budú v znamení Búrky a vzdoru
<< predchádzajúci článok
AC/DC zrejme 40. výročie oslávi novým albumom a turné

Lukáš Adamec si myslel, že Leoš Mareš si z neho strieľa - diskusné fórum čitateľov