Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

06. júna 2011

Lukáš Adamec si kúpi byt, 10 tisíc eur venuje GunčíkovejVíťaz Česko Slovenskej SuperStar Lukáš Adamec si splní svoj veľký sen a z výhry 100-tisíc eur si zaobstará svoj vlastný byt. Desaťtisíc eur venuje svojej kolegyni, ktorá obsadila druhé miesto, ...Zdieľať
superstarlogo Foto: BRATISLAVA 6. júna  - Víťaz Česko Slovenskej SuperStar Lukáš Adamec si splní svoj veľký sen a z výhry 100-tisíc eur si zaobstará svoj vlastný byt. Desaťtisíc eur venuje svojej kolegyni, ktorá obsadila druhé miesto, Gabriele Gunčíkovej. Adamec to v pondelok uviedol pre tlačovú agentúru Mediafax.


"S Gabinou sme kamoši a pre nás oboch bolo výhrou, že sme sa dostali do superfinále speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar," povedal Adamec. O tom, že sa o výhru s Gabinou podelia, ak jeden z nich súťaž vyhrá, boli podľa Adamca dohodnutí už dlho. "Ani neviem, ako to vzniklo, ale ani jeden z nás s tým problém nemal," uviedol s úsmevom. Ďalšie peniaze z výhry by rád investoval predovšetkým do svojej kapely Siempre a do dlhov, ktoré mu vznikli pre účasť v SuperStar, keď nezarábal.

Na otázku, aké pocity v ňom po vyhlásení výsledkov prevládali, odpovedal, že to pre neho bolo veľké prekvapenie. "Vôbec som to nečakal, bol som zmierený s tým, že budem druhý," povedal. "O tom, že vyhrá Gabi, som bol absolútne presvedčený," uviedol a dodal, že Gábina si po výkone počas posledného večera výhru zaslúžila.

"Ten večer Gabi vyhrala na plnej čiare." Víťazstvo Lukáša podľa jeho slov prekvapilo do tej miery, až mu bolo ľúto, že nevyhrala jeho česká súperka a zároveň kamarátka Gunčíková. Adamca a Gunčíkovú údajne delilo niekoľko málo percent.


Nedošiel, lebo zaspal

Adamec do redakcie televízie Nova, kam mal podľa pôvodných plánov v pondelňajších ranných hodinách prísť, vôbec nedorazil. "Veľmi sa za to ospravedlňujem, ale samým vyčerpaním som zaspal," vysvetlil. Podľa jeho slov ho premohla úplná fyzická a psychická únava z predchádzajúcich vypätých dní. Na otázku, čo Lukáš plánuje v najbližších mesiacoch, odpovedal, že bude koncertovať so svojou kapelou Siempre.

"Teraz sa hudba stala mojou prácou a ja svoju kapelu nezradím," ubezpečil Adamec. "Do SuperStar som išiel s jediným zámerom, a tým bol prezentovať kapelu Siempre," povedal Adamec a dodal, že celé tri mesiace bojoval za svoju skupinu, nie za seba.

Víťaz posledného ročníka Česko Slovenská SuperStar v súčasnosti dokončuje vysokoškolské štúdium na technickej fakulte, čaká ho dokončenie diplomovej práce a štátnice. Pred účasťou v speváckej súťaži tiež pracoval v IT firme v Košiciach, ktoré sú jeho domovom.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 SuperStar 2011: Česko Slovenskou SuperStar je Lukáš Adamec! (5. 6. 2011)
 SuperStar 2011: Do finále druhej série Česko Slovenskej SuperStar postupujú Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec! (30. 5. 2011)
 SuperStar 2011: Martin Harich dnes vypadol druhý krat a definitívne! (23. 5. 2011)
 SuperStar 2011: Vypadol Petr Ševčík. (16. 5. 2011)
 SuperStar 2011: Vypadli Alžbeta Kolečkářová a Martin Kurc (9. 5. 2011)
 Česko Slovenská SuperStar: Dramatické vyraďovanie. Porota využila Divokú kartu. (2. 5. 2011)
 Česko Slovenská SuperStar: Súťaž opúšťa Simona Fecková (25. 4. 2011)
 Česko Slovenská SuperStar: Vypadli ďalší dvaja finalisti (18. 4. 2011)
 Česko Slovenská SuperStar: Šou opustili prví dvaja finalisti (11. 4. 2011)
 Česko Slovenská SuperStar: O finalistoch je už rozhodnuté! (5. 4. 2011)nasledujúci článok >>
Mesiacov, ako ten náš, môže byť vo vesmíre oveľa viac
<< predchádzajúci článok
Festival Nova Rock v Rakúsku pre 55 000 ľudí je vypredaný

Lukáš Adamec si kúpi byt, 10 tisíc eur venuje Gunčíkovej - diskusné fórum čitateľov