Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

06. septembra 2006

Müller bude mať 45 rokov, výberovka vyjde až o pár dní neskôrSpevák Richard Müller bude mať v stredu 6. septembra okrúhlych 45 rokov.Zdieľať
       Vlani mu vyšiel presne v deň narodenín album 44. A hoci má aj na tento september v pláne novinku v podobe výberového dvojcédečka, svetlo sveta uzrie až pár dní po jeho oslave. Richard ju k narodeninám ani vydať neplánoval a má na to svoje vysvetlenie. "K 33. i 44. narodeninám album vyšiel. K 55. by sme tiež radi CD, potom napríklad k 69. narodeninám," hovorí a s úsmevom dodáva, že to posledné by mu mohlo vyjsť k 111. narodeninám.
      Nová výberovka sa bude volať podľa nového singla Čo bolo, bolo a obsahovať bude širokospektrálny výber Müllerových hitov od tých prvých až po zatiaľ poslednú spomínanú pesničku Čo bolo, bolo.  Müller má však na tento rok v pláne aj ďalší hudobný nosič. V príprave je DVD, na ktorom bude záznam z minuloročného koncertu s americkými hudobníkmi v Bratislave. A k DVD podľa všetkého pribudne aj audionosič, teda CD so záznamom spomínaného koncertu.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
HD-DVD prehrávače v Európe už od 15. novembra
<< predchádzajúci článok
Madonna je už v Prahe

Müller bude mať 45 rokov, výberovka vyjde až o pár dní neskôr - diskusné fórum čitateľov