Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. januára 2023

Matovič vopred vedel, koľko hlasov získa septembrový termín volieb a avizuje zásadnú kampaňUrobili sme dohodu a som rád, že bola dodržaná. Uviedol to predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič po hlasovaní v parlamente o termíne ...Zdieľať
3j2a9432 676x451 31.1.2023 (Webnoviny.sk) - Urobili sme dohodu a som rád, že bola dodržaná. Uviedol to predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič po hlasovaní v parlamente o termíne predčasných volieb.


Ďalej pokračoval, že so septembrovým termínom prišiel za dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom (OĽaNO) Richard Sulík (SaS), na ktorom sa vedel so stranou SaS zhodnúť. Ako uviedol Matovič, následne prišla prezidentka Zuzana Čaputová s tým, že vie podržať vládu Eduarda Hegera do konca septembra, tým pádom súhlasilo aj hnutie OĽaNO.

„My sme vopred vedeli že bude 92 hlasov za septembrové voľby a presne 92 ich aj bolo. Mali sme spočítané hlasy, pretože do takéhoto vážneho hlasovania by sa nemalo ísť bez toho, aby sme mali spočítané hlasy," uviedol Matovič a dodal, že sa nasledujúcich osem mesiacov chystá zásadná predvolebná kampaň, v ktorej podľa neho budú všetci bojovať za záchranu demokracie na Slovensku.


Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič vopred vedel, koľko hlasov získa septembrový termín volieb a avizuje zásadnú kampaň © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predčasné voľby Slovensku nikdy nič dobré nepriniesli, ale je to jediná cesta, myslí si Remišová
<< predchádzajúci článok
Koho mohli, toho kúpili. Koho mohli, toho vydierali. Vyhlásil Fico po hlasovaní o termíne volieb (video)