Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. januára 2021

Matovič želá novému americkému prezidentovi silu a vytrvalosť, Kollár veľa rozvahyPremiér Igor Matovič (OĽaNO) zaželal novému ...Zdieľať
boris kollar igor matovic 676x451 21.1.2021 (Webnoviny.sk) - Premiér Igor Matovič (OĽaNO) zaželal novému prezidentovi Spojených štátov amerických Joeovi Bidenovi silu a vytrvalosť, aby mohol napĺňať svoje poslanie zhojenia rozporov v spoločnosti. Napísal to na sociálnej sieti Twitter.


Premiér sa teší na prekonanie výziev a budovanie silných transatlantických vzťahov. Slovensko je podľa jeho slov pripravené byť angažovaným partnerom a spojencom s hodnotami, ktoré definujú svet demokracií.

Ku gratulantom sa pridal aj predseda Národnej rady SR (NR SR) Boris Kollár (Sme rodina), ktorý želá Bidenovi veľa rozvahy a správnych rozhodnutí.


Biden zložil v stredu 20. januára slávnostnú prísahu do rúk predsedu Najvyššieho súdu USA Johna Robertsa a stal sa tak 46. prezidentom Spojených štátov amerických.


Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič želá novému americkému prezidentovi silu a vytrvalosť, Kollár veľa rozvahy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Biden začal s nápravou Trumpových chýb, podpísal prvé nariadenia a USA sa vrátia ku klimatickej dohode
<< predchádzajúci článok
Koronavírus: Na Slovensku pribudlo vyše 4-tisíc vyliečených a počet úmrtí stúpol o 64 na 3801

Matovič želá novému americkému prezidentovi silu a vytrvalosť, Kollár veľa rozvahy - diskusné fórum čitateľov