Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. novembra 2011

Miluješ ma? pýtali sa vzájomne poškodená a obvinenýVyznania lásky sa údajne dočkal obvinený 35-ročný Milan I. od poškodenej 26-ročnej Kataríny. Pritom je obvinený z toho, že práve Kataríne obmedzoval osobnú slobodu. ...Zdieľať
laska BRATISLAVA 15. novembra (WEBNOVINY) – Vyznania lásky sa údajne dočkal obvinený 35-ročný Milan I. od poškodenej 26-ročnej Kataríny.


Pritom je obvinený z toho, že práve Kataríne obmedzoval osobnú slobodu.

Vraj ju niekoľko dní nechcel pustiť z domu. Otázky lásky sa podľa tvrdenia obvineného preberali počas policajnej konfrontácie medzi ním a poškodenou.

„Miluješ ma?“ pýtala sa ho vraj poškodená na polícii, na čo on reagoval rovnakou otázkou. Milan I. tvrdí, že poškodená mu povedala, že ho miluje. Konfrontáciu spomenul na dnešnom rozhodovaní súdu, ktorý mu zamietol žiadosť o prepustenie z väzby a predĺžil ju o ďalšie štyri mesiace. Proti tomu podal sťažnosť podobne ako prokurátorka, ktorej sa zas nepáčilo, že dôvody väzby súd nerozšíril o možné ovplyvňovanie svedkov.


"Známy prípad"

Milan I. je známy z podobného prípadu, ktorý dnes po tretí raz začal prejednávať Okresný súd Bratislava II., keďže krajský súd verdikt už dvakrát v minulosti zrušil. Podľa obžaloby v tejto kauze Milan I. v roku 2008 násilne vtiahol do auta a potom tri týždne zadržiaval vtedy 17-ročnú Sandru v byte v dome prezývanom Pentagón v bratislavskej Vrakuni, dával jej drogy, bil ju a znásilňovať.

Súd pri minuloročnom zrušenom rozsudku konštatoval, že dokazovaním sa nepreukázalo obmedzovanie osobnej slobody a znásilnenia poškodenej, preukázala sa len vina v ublížení na zdraví a na šírení toxikománie.

V prvom zrušenom rozsudku Milanovi I. vymerali 13 rokov väzenia, v druhom zrušenom rozsudku šesť rokov.

Obžalovaný na súde v minulosti tvrdil, že Sandra k nemu prišla dobrovoľne aj s kamarátkou a zblížili sa, vraj spolu fetovali. Údajne od neho nechcela odísť, i keď mala viackrát takú možnosť.

Prípad dnes po výsluchu dvoch svedkýň odročili na 15. decembra. Milan I. dnes zároveň vzal späť odpor proti trestnému rozkazu, ktorým mu súd v minulosti vymeral štvormesačnú podmienku za krádež peňaženky s 560 eurami. Tento verdikt je tak právoplatný.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo chce vraj šetriť na pacientoch
<< predchádzajúci článok
Rozpätie medzi dlhopismi Nemecka a krajín Európy rastie

Miluješ ma? pýtali sa vzájomne poškodená a obvinený - diskusné fórum čitateľov