18. septembra 2019

Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

Len jediný gól videli diváci dnešného duelu hokejovej KHL medzi Dinamom Minsk a Amurom Chabarovsk. Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia ...

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Moskva 18. septembra (TASR) – Len jediný gól videli diváci dnešného duelu hokejovej KHL medzi Dinamom Minsk a Amurom Chabarovsk. Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia kanadský obranca Marc-Andre Gragnani.

V prvom stredajšom stretnutí KHL prehral Sibir Novosibirsk na svojom ľade s Traktorom Čejabinsk 1:2 po predĺžení.

V dueli tímov Východnej konferencie dostal domáci tím do vedenia Dmitrij Sajustov, v druhej tretine vyrovnal druhý najlepší strelec hostí v aktuálnej sezóne Alexej Krušinin. O tom, že hostia budú napokon úspešnejší, rozhodol v predĺžení kanadský krídelník prvého útoku Traktoru Andrew Calof, ktorý využil presilovú hru svojho tímu.