06. mája 2018

MS v hokeji 2018: Sledujte ONLINE Slovensko – Švajčiarsko 0:2

Slovenskí hokejisti hrajú v nedeľu od 20.15 svoj druhý zápas na 82. majstrovstvách sveta v Dánsku. Po sobotňajšej prehre s Čechmi (2:3 po predĺžení) sú ich súperom hráči Švajčiarska.

Sledujte ONLINE: Švajčiari v oslabení strelili druhý gól

MS v hokeji 2018

• Kodaň (Royal Arena)

A-skupina

• hrá sa od 20.15

Slovensko – Švajčiarsko 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

11:06 – 0:1 T. Scherwey (R. Diaz, M. Müller)
20:22 – 0:2 M. Müller – gól v oslabení

Vylúčenia:
16:25 Slovensko – 2 min. (veľa hráčov na ľade)
19:50 R. Diaz – 2 min. (držanie)
23:19 M. Feherváry – 2 min. (držanie)
24:23 M. Čajkovský – 2 min. (podrazenie)
26:59 R. Schäppi – 2 min. (hákovanie)

strely na bránu: 25:26, vylúčenia: 3:2 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodcovia: O. Gouin (Kan.), J. Hribik (ČR) – G. Lazarev (Rus.), A. Malmqvist (Švéd.), 10915 divákov

Slovensko: Čiliak – Čajkovský, Sekera, Graňák, Marek Ďaloga, Jaroš, A. Jánošík, Fehérváry – Jurčo, Krištof, L. Nagy – Marcel Haščák, J. Mikúš, M. Bakoš – D. Bondra, Buc, Svitana – Skalický, T. Marcinko, Cingeľ
Švajčiarsko: Berra – Diaz, Müller, Kukan, Untersander, Frick, Fora, Genazzi – Hofmann, Niederreiter, Corvi – Riat, S. Moser, Vermin – Scherwey, Rod, Haas – Baltisberger, Schäppi

8. Bielorusko 2 0 0 0 2 2:11 0

Náš ONLINE sa končí. Ďakujeme za pozornosť.
Za najlepšieho hráča švajčiarskeho tímu vyhlásili brankára Reta Berru. Úspešne zasiahol 25 ráz.

60:00

Stretnutie Slovensko - Švajčiarsko sa končí. Prehrali sme 0:2.

59:01

Čiliaka v poslednej minúte odvolali z bránky.

57:20

Čiliak úspešne vzdoroval ďalšiemu puku v slovenskej bránke, bola to žrdka. Potom ešte útočil Niederreiter.

56:47

Posledné tri minúty zápasu.

53:10

Slováci nedokážu vytvoriť tlak ani žiadne výrazné akcie.

Na snímke vľavo videoanalytik Igor Andrejkovič a vpravo generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR/Martin Baumann

Pokračujeme.

Hra je prerušená.

50:00

Uplynula 50. minúta zápasu, švajčiarsky gólman Berra zostáva zatiaľ neprekonaný.

48:49

Slovenskí hráči sa snažia o akciu, zatiaľ bez úspešného zakončenia.
Opäť sa hrá.
Na snímke slovenská striedačka, tréner slovenských hokejistov Craig Ramsay v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR/Martin Baumann

45:02

Tretia tretina plynie akosi rýchlo, žiadne veľké akcie sa Slovákom nedaria. Momentálne komerčná prestávka.

43:25

Haščák nestihol vystreliť, spadol.

42:35

Ani jednému tímu sa nedarí výraznejšie sa presadiť.

40:01

Začína sa tretia tretina zápasu Slovensko - Švajčiarsko. Slováci majú poslednú šancu zvrátiť nepriaznivý výsledok.

Fotografia, ktorá vystihuje doterajší priebeh zápasu.
Na snímke vpravo Lukáš Cingeľ a vľavo gólová radosť Švajčiarov v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR/Martin Baumann

40:00

Druhá tretina sa skončila. Švajčiari zvýšili vedenie na 2:0.

38:45

Posledné minúty druhej tretiny sa odohrávajú prevažne pred slovenskou bránkou.

37:05

Zakázané uvoľnenie Švajčiarov.

36:48

Skalického strela sa za bránkovú čiaru nedostala, Slováci však konečne predviedli aj útočné pozície.

35:07

Nagyova šanca sa nepremenila na gól.

Organizátori upravujú ľadovú plochu.

Na snímke slovenskí fanúšikovia v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR

34:50

Švajčiari si vypýtali oddychový čas.

34:42

Zakázané uvoľnenie švajčiarskeho tímu.

34:10

Graňák neprestrelil švajčiarskych obrancov.

33:01

Hra sa presunula pred švajčiarsku bránku.

30:10

Čiliak opäť vzdoruje švajčiarskym strelám.

29:25

Presilovku Slováci nedokázali využiť.

28:58

Fanúšikovia nášho tímu nestrácajú nádej a hlasito slovenských hráčov povzbudzujú.

Slovenskí hráči opakovane v zápase zaznamenali ofsajd.

27:09

Slováci sa snažia vytvoriť akciu.
Na snímke hore brankár Slovenska Marek Čiliak, vpravo Michal Čajkovský a dole Gregory Hofmann (Švajčiarsko) v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR/Martin Baumann

26:59

Za faul na Ladislava Nagya putuje na trestnú lavicu švajčiarsky hráč Schaeppi. Budeme hrať presilovku.

Na ľade je už aj Čajkovský.

25:36

Presilovku o dvoch hráčoch sme prežili.

25:00

Hofman opakovane páli do slovenskej brány, Čiliak zatiaľ odoláva.

58 sekúnd budeme hrať v oslabení o dvoch hráčov (Feherváry, Čajkovský).

24:23

Vylúčili už aj Čajkovského.

23:19

Slováci budú hrať v oslabení. Ďalší takmer-gól v slovenskej sieti vďaka tomu nebol uznaný.

21:50

Švajčiari sú opäť v plnej zostave.

21:20

Presilovka nám nevychádza, Švajčiari naďalej pokúšajú nášho brankára.

Mirco Muller vďaka absentujúcej slovenskej obrane strelil druhý gól Švajčiarov.

20:21

Prehrávame 0:2.

20:01
Začína sa druhá tretina, Slovensko môže využiť presilovku.

20:00

Po prvej tretine Slováci prehrávajú 0:1.

19:55

Faul švajčiarskeho kapitána za držanie, budeme hrať presilovku. Diaz stiahol Svitanu za rameno.

18:00

Už sme opäť v plnej zostave.

16:10

Slováci budú hrať v oslabení dve minúty. Podľa rozhodcov zle striedali (príliš veľa hráčov na ľade).

14:48

Niekoľko pokusov o gól zaznamenal aj Čajkovský.

14:00

Krištofove pokusy Švajčiari rýchlo zblokovali.

13:05

Švajčiari nás neustále atakujú.

Autorom švajčiarskeho gólu bol Tristan Scherwey.

11:06

Slováci inkasovali gól. Prehrávame.

09:58

Bakošovo zakázané uvoľnenie.
Na snímke dole hráč Slovenska Michal Krištof a Noah Rod (Švajčiarsko) v zápase základnej A-skupiny 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Slovensko - Švajčiarsko 6. mája 2018 v Kodani.Foto: TASR

09:45

Bakoš mal príležitosť zasiahnuť, neúspešne.

Skončila sa reklamná prestávka.

06:45

Krištof nastrelil Jurčovi, švajčiarskeho brankára však neprekonal.

05:00

Slovenských fanúšikov v hale počuť, ozýva sa povzbudivé "Slovensko, Slovensko".

04:55

Čiliak zabránil ďalšiemu gólu.

04:45

Švajčiari sú aktívnejší, opakovane na Slovákov tlačia.