Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. novembra 2011

Na cintorínoch horelo aj to, čo nemaloPočas uplynulého víkendu a Sviatku všetkých svätých zasahovali štátni hasiči v Banskobystrickom kraji pri troch požiaroch na miestach posledného odpočinku. Ako informoval hovorca ...Zdieľať
dusicky BANSKÁ BYSTRICA 2. novembra (WEBNOVINY) - Počas uplynulého víkendu a Sviatku všetkých svätých zasahovali štátni hasiči v Banskobystrickom kraji pri troch požiaroch na miestach posledného odpočinku.


Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici Erik Piater, prvý z týchto požiarov vznikol v nedeľu večer na novom cintoríne v Krupine, kde horela výzdoba dvojhrobu.

Ďalšie dva požiare zaznamenali počas utorkového sviatku. "V neskorých večerných hodinách došlo na cintoríne v obci Dolné Hámre v okrese Žarnovica k požiaru výzdoby hrobov, pri ktorom zasahovali traja príslušníci z Hasičskej stanice v Novej Bani. Približne v tom istom horelo aj na mestskom cintoríne vo Veľkom Krtíši, kde došlo k požiaru v blízkosti hlavného kríža," uviedol Piater.

Dodal, že všetky tri požiare vznikli vznietením výzdoby z horľavých materiálov umiestnenej v blízkosti otvoreného ohňa.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Údajný šéf daňových podvodníkov je vo väzbe
<< predchádzajúci článok
Polícia pátra po žene, ktorú zbavili svojprávnosti