Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. novembra 2011

Polícia pátra po žene, ktorú zbavili svojprávnostiPolícia prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po 38-ročnej Ingrid Biháriovej z Plaveckého Štvrtka. Žena je nezvestná od utorka 1. novembra, kedy ušla z nemocnice na Mickiewiczovej ulici v ...Zdieľať
ingrid bihariova BRATISLAVA 2. novembra (WEBNOVINY) - Polícia prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po 38-ročnej Ingrid Biháriovej z Plaveckého Štvrtka.


Žena je nezvestná od utorka 1. novembra, kedy ušla z nemocnice na Mickiewiczovej ulici v Bratislave. V tento deň ju priviezli do nemocnice v zlom psychickom stave záchranári, pri čom asistovala aj polícia.

Hospitalizácii sa však vyhla a utiekla. Nezvestná je zbavená svojprávnosti, preto sa dá predpokladať, že nepozná cestu domov.

Ingrid Biháriová je 163 cm vysoká, chudej postavy. Má husté vlasy čiernej farby, dlhé po ramená. Naposledy mala obuté čierne tenisky, oblečené rifle bledomodrej farby, rolák modrej farby, mikinu modrej farby, rukávy bielej farby. So sebou mala igelitku a v nej pyžamo žltej farby.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej Ingrid Biháriovej, možno oznámiť na bezplatnom čísle 158, alebo na čísle 09610 31 155, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na cintorínoch horelo aj to, čo nemalo
<< predchádzajúci článok
Výpovede lekárov ležia na stoloch, dohoda neprichádza