Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

22. apríla 2024

Na Koncerte pre Martinu a Jána v Gregorovciach vystúpia Korben Dallas a Katarína Koščová s Danielom ŠpineromNEDEĽA, 5. 5. 2024 od 18.00 – AREÁL ZŠ GREGOROVCEZdieľať
Na Koncerte pre Martinu a Jána v Gregorovciach vystúpia Korben Dallas a Katarína Koščová s Danielom Špinerom

Koncert pre Martinu a Jána sa uskutoční v nedeľu 5. mája v areáli Základnej školy v Gregorovciach pri Prešove. Aj tento rok koncert organizuje festival Pohoda v spolupráci s obcou Gregorovce. Na koncerte vystúpi jedna z najžiadanejších slovenských kapiel Korben Dallas a aktuálni držitelia ceny Radio_Head Awards Katarína Koščová a Daniel Špiner.

Piateho mája by Martina Kušnírová a Ján Kuciak oslavovali šieste výročie svadby. Podujatie sa bude konať na symbolickom mieste, v centre Gregoroviec v areáli základnej školy, do ktorej chodila Martinka. Súčasťou večera bude aj diskusia.

„Piateho mája v roku 2018 mali Martina a Ján spojiť dve rodiny, ešte skôr však ich zákerná vražda spojila celé Slovensko. Chceme ukázať, že podstata tohto spojenia – zápas o pravdu a spravodlivosť – pretrvávajú. V čase, kedy na svojich postoch končia ľudia ako vyšetrovateľ Peter Juhás, či dvojica prokurátorov dozorujúcich tento prípad, sa musíme vrátiť na začiatok a ukázať v prvom rade spolupatričnosť s rodinami Martiny a Jána, ale aj so všetkými, ktorí zápasia o lepšie Slovensko. Veríme, že s mnohými takýmito ľuďmi sa stretneme aj na koncerte v Gregorovciach,“ hovorí o koncerte Michal Kaščák.

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert uskutoční vo viacúčelovej sále Obecného úradu Gregorovce.

Vstup na podujatie je voľný.

Koncert bude možné sledovať aj online na Facebooku festivalu Pohoda a na jej Youtube kanáli. 
Live stream Koncertu pre Martinu a Jána zabezpečí aj tento rok spoločnosť Filma.

PROGRAM:

  • 18:00 – 19:00: Korben Dallas
  • 19:15 – 19.45: Diskusia
  • 20:00 – 21:00: Katarína Koščová a Daniel Špiner

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pred 460 rokmi sa narodil William Shakespeare
<< predchádzajúci článok
Nový album aj pokračovanie úspešného turné – DJ Shadow sa vráti do MMC v rámci Danube Music Day